O špercích

O špercích

Vyberte si, co Vás zajímá. Přečtěte si o typech zapínání dětských náušnic a jaké zvolit pro Vaší princezničku. Vyberte kamínky podle barvové typologie Vaší holčičky. A mnoho dalších zajímavých informací o dětských náušničkách naleznete právě na této stránce.

Rozcestník

 • Tvary náušnic

  Nabízíme různé druhy dětských náušniček, které jsme tematicky rozdělili podle jejich tvarů. Jsme si jisti, že si z nich vyberete ty, které vaši princeznu nejvíce nadchnou a zároveň budou vystihovat její charakter. Obecně ale platí, že všechny tvary jsou velice optimistické a roztomilé, záleží jen na vašem vkusu a vkusu vaší malé princezničky.

  Informace o tvarech náušnic
 • O našem zlatě

  Materiál, který používáme pro zhotovení dětských šperků Danfil, je zlato 585/1000. Zlaté šperky jsou symbolem luxusu a zároveň kvality. Všechny naše produkty jsou opatřeny puncovní značkou, raženou českým Puncovním úřadem.

  Informace o našem zlatě
 • Barevné kameny

  Dětské náušnice Danfil je možné osadit barevnými kameny dvanácti různých odstínů, nabízíme ale také dětské náušnice s luxusními diamanty. Tyto barevné kameny odebíráme od nejlepších dodavatelů jako je Preciosa a Swarovski. Všechny kameny mají tzv. efekt Hvězda (Star Effect), který dokazuje nejvyšší kvalitu kamene a jeho absolutně dokonalý výbrus.

  Informace o barevných kamenech
 • Zapínání náušnic

  Většinu modelů našich dětských náušnic můžeme vyrobit s kterýmkoli z následujících typů zapínání. Při výběru toho nejvhodnějšího myslete na to, aby se náušnice dobře nasazovaly, aby dobře držely na uchu a zároveň, aby co nejméně hrozilo riziko zranění při zachycení o nějaký předmět. Chcete vidět rozdíl mezi jednotlivými typy zapínání? Podívejte se na následující videa.

  Informace o zapínání náušnic
 • Styly náušnic

  Všechny dětské náušnice lze zvolit v jakémkoli nabízeném stylu. Berušky nebo například hvězdičky . Ty všechny můžou být ve stylu klasik, study či visací. Výjimku tvoří pouze kroužky, neboť se pyšní svým vlastním designem.

  Informace o stylech náušnic