Přeskočit navigaci

O špercích

Vyberte si téma, které vás zajímá. Kategorie je rozdělena na podsekce o dětských špercích, o výběru prstene a všem o zlatě, které používáme i jak o šperky pečovat. Přečtěte si o typech zapínání dětských náušnic, o výběru zásnubních nebo snubních prstenů a jejich správné velikosti. Pokud chcete poradit, napište nám v pravém dolním rohu v online chatu nebo zavolejte rovnou na +420 485 110 116.

Dětské šperky

 • Propichování dětských oušek

  Propichování dětských oušek

  S výběrem prvních náušniček pro vaši malou holčičku souvisí i rozhodování, kdy a jak nechat ouška propíchnout.

  Dozvědět se více
 • Barevná typologie

  Barevná typologie

  Vybíráte dětské náušnice a nevíte, jakou barvu zvolit? Inspirujte se našimi tipy, jakou kombinaci barvy zlata a zirkonu vybrat třeba podle symboliky nebo odstínu vlasů a kůže.

  Dozvědět se více
 • Tvary dětských náušnic

  Tvary dětských náušnic

  Nabízíme různé druhy dětských náušniček, které jsme tematicky rozdělili podle jejich tvarů. Jsme si jisti, že si z nich vyberete ty, které vaši princeznu nejvíce nadchnou a zároveň budou vystihovat její charakter.

  Dozvědět se více
 • Barevné kameny

  Barevné kameny

  Dětské náušnice Danfil je možné osadit barevnými kameny dvanácti různých odstínů, nabízíme ale také dětské náušnice s luxusními diamanty. Tyto barevné kameny odebíráme od nejlepších dodavatelů jako je Preciosa. Všechny kameny mají tzv. efekt Hvězda (Star Effect), který dokazuje nejvyšší kvalitu kamene a jeho absolutně dokonalý výbrus.

  Dozvědět se více
 • Zapínání dětských náušnic

  Zapínání dětských náušnic

  Většinu modelů našich dětských náušnic můžeme vyrobit s kterýmkoli z následujících typů zapínání. Při výběru toho nejvhodnějšího myslete na to, aby se náušnice dobře nasazovaly, aby dobře držely na uchu a zároveň, aby co nejméně hrozilo riziko zranění při zachycení o nějaký předmět. Chcete vidět rozdíl mezi jednotlivými typy zapínání? Podívejte se na následující videa.

  Dozvědět se více
 • Styly dětských náušnic

  Styly dětských náušnic

  Všechny dětské náušnice lze zvolit v jakémkoli nabízeném stylu. Berušky nebo například hvězdičky - ty všechny můžou být ve stylu klasik, study či visací. Výjimku tvoří pouze kroužky, neboť se pyšní svým vlastním designem.

  Dozvědět se více

Snubní prsteny

 • Jak vybrat snubní prsten

  Jak vybrat snubní prsten

  Při výběru snubního prstenu byste se měli řídit především vlastním vkusem. Budete to právě vy, kdo bude snubní prsten stále nosit a bude ho mít stále na očích. Naše snubní prsteny jsme rozdělili do 3 kolekcí.

  Dozvědět se více
 • Jak změřit velikost prstenu

  Jak změřit velikost prstenu

  Výběr velikosti prstenu není jednoduchý, obzvlášť pokud potřebujete změřit velikost tajně. Proto vám chceme vybírání prstenů co nejlépe usnadnit, nachystali jsme pro vás užitečné informace a návody, jak velikost změřit. Můžete si zde stáhnout materiály pro tajné měření nebo objednat zkušební měřící proužek pro nejpřesnější měření.

  Dozvědět se více
 • Kde se nosí snubní prsten

  Kde se nosí snubní prsten

  Má se nosit snubní prsten na prsteníčku pravé, nebo levé ruky? A co se stane se zásnubním prstenem po svatbě? Nejednomu z nás se před svatbou v hlavě honí podobné otázky. Proto se vám pokusíme pravidla nošení těchto významných prstenů trošku přiblížit.

  Dozvědět se více
 • Rytí do snubních prstenů

  Rytí do snubních prstenů

  Rytiny do snubních prstenů jsou krásnou záležitostí. Místo sériového prstenu učiní váš snubní prsten jedinečným a osobitým, protože text si zvolíte vy sami.

  Dozvědět se více

Drahé kameny a zlato

 • O našem zlatě

  O našem zlatě

  Materiál, který používáme ke zhotovení šperků Danfil, je 14k zlato (585/1000). Jako výrobce jsme registrováni u Puncovního úřadu České republiky a procházíme nezávislými testy kvality našeho zlata.

  Dozvědět se více
 • Vše o diamantech

  Vše o diamantech

  Každý diamant je jedinečný a při jeho výběru je důležité znát základní charakteristiky hodnocení. Kvalita a tedy i cena diamantu se určuje podle tzv. 5C - čistota, barva, brus, hmotnost a certifikace.

  Dozvědět se více
 • Jak pečovat o šperky

  Jak pečovat o šperky

  Přestože jsou vaše šperky vyrobeny z kvalitního materiálu a osazeny odolnými kameny, neznamená to, že není potřeba se o ně starat. Pokud budete dodržovat základní zásady péče o ně, vydrží vám dlouho krásné a lesklé.

  Dozvědět se více
 • Výroba šperků na zakázku

  Výroba šperků na zakázku

  Tvoříme zlaté šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. Mimo vlastních kolekcí šperků , které obsahují více než 2500 modelů, Vám nabízíme i výrobu zlatých šperků na zakázku.

  Dozvědět se více
 • Diamanty a zirkony

  Diamanty a zirkony

  Pokud jste se rozhodli, že budete chtít svůj snubní prstýnek ozdobit nějakým zářivým kamínkem, doporučujeme vám volit mezi diamanty a zirkony. Proto jsme pro vás připravili důležité informace o každém z nich.

  Dozvědět se více

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat