Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Zlaté náušnice

Malé i velké, kruhové či pecky. Pro dospělou ženu nebo malou parádnici. Zlaté náušnice jsou šperk, který je škoda vynechat. Mohou být malé, přesto tento šperk dokáže z obyčejného outfitu udělat prvotřídní módní look. Z všedního dne speciální okamžik. Minimalistické či značkové, oboustranné nebo dvojité. Prohlédněte si náš e-shop a najděte ty pravé náušnice, ve kterých se budete cítit sama sebou. Vybírat můžete také z dětských náušnic pro vaši malou princeznu.

Zlaté náušnice pro každý okamžik

Snad každá žena by ve své sbírce šperků měla mít alespoň jedny kvalitní zlaté náušnice. Je jedno, jestli sáhnete po těch z bílého zlata, nebo se zamilujete do náušnic z růžového zlata. Důležité je, aby vám přinesly radost. Dámské náušnice jsou totiž šperkem, díky kterému se usmějete pokaždé, když se uvidíte v zrcadle. Mimochodem, věděli jste, že nošením zlatých šperků k sobě budete přitahovat bohatství?

Dětské náušnice pro malé princezny.
 • Dětské náušnice pro malé princezny

  Narození dítěte je přelomový okamžik. A nejedna maminka malé holčičky už v porodnici přemýšlí, jaké náušničky budou zdobit ouška její dcery. Dětské zlaté náušničky jsou navíc oblíbeným dárkem od babiček a příbuzných. Investujte do kvalitních náušnic pro holčičky, které vaše dcera ráda předá svým dětem. Možná právě dnes vyberete dětské náušničky, které se ve vaší rodině budou dědit po mnoho generací.

 • Oblíbené a nadčasové. Kruhové dámské náušnice

  Někdo preferuje visací náušnice, ale pravda je, že dámské kruhové náušnice jsou prostě klasika, která nezklame. Mohou být nenápadné a minimalistické, jemně podtrhující vaši krásu. Nebo vás uchvátí zlaté kroužky s brilianty či kamínky. Výhodou kruhových náušnic je jejich všestrannost - skvěle doplní večerní šaty i košili do práce.

 • Elegantní a jemné. Náušnice z bílého zlata

  Stále větší oblibu mají i náušnice z bílého zlata. Ačkoliv šperky z tohoto kovu mohou na první pohled připomínat stříbrné náušnice, nenechte se zmást. Bílé zlato si vás získá vyšší odolností i větším leskem. Pokud se chystáte nosit náušnice každý den, bílé zlato je dobrou volbu, která vás nezklame.

 • Hravé a originální. Náušnice pecky

  Chcete nosit náušnice, ale hledáte spíš menší šperk, než dlouhé visací náušnice? Pak se rozhodně podívejte na dámské i dětské náušnice typu pecky. Proč? Pecky jsou jako tečka za větou. Málé, ale přesto výrazné. Navíc nehrozí, že se vám někde zachytí a můžete vybírat z mnoha tvarů. Je libo srdíčka, vločky či klasický kulatý tvar? Máme spoustu dětských i dámských pecek pro každou ženu i slečnu.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat