Přeskočit navigaci

Zlaté náušnice

Malé i velké, kruhové či pecky. Pro dospělou ženu nebo malou parádnici. Zlaté náušnice jsou šperk, který je škoda vynechat. Mohou být malé, přesto tento šperk dokáže z obyčejného outfitu udělat prvotřídní módní look. Z všedního dne speciální okamžik. Minimalistické či značkové, oboustranné nebo dvojité. Prohlédněte si náš e-shop a najděte ty pravé náušnice, ve kterých se budete cítit sama sebou. Vybírat můžete také z dětských náušnic pro vaši malou princeznu.

Zlaté náušnice pro každý okamžik

Snad každá žena by ve své sbírce šperků měla mít alespoň jedny kvalitní zlaté náušnice. Je jedno, jestli sáhnete po těch z bílého zlata, nebo se zamilujete do náušnic z růžového zlata. Důležité je, aby vám přinesly radost. Dámské náušnice jsou totiž šperkem, díky kterému se usmějete pokaždé, když se uvidíte v zrcadle. Mimochodem, věděli jste, že nošením zlatých šperků k sobě budete přitahovat bohatství?

Dětské náušnice pro malé princezny.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat