Přeskočit navigaci

Náušnice z bílého zlata

Šperk, který vám doma zkrátka nesmí chybět. To jsou náušnice různých barev z bílého zlata 585/1000. Hodí se pro všechny věkové kategorie i příležitosti - ať už jdete do práce, na párty či na ples. Vybírat můžete z houpacích, visacích náušnic, pecek nebo třeba kruhů. Vyberte si vaše vysněné náušnice z bílého zlata na našem e-shopu. Podívejte se také na naší kompletní nabídku náušnic.

Láska na uchu. Náušnice z bílého zlata ve tvaru srdce

Hledáte-li jedinečný šperk, který vás pohladí na duši, pak je kombinace bílé zlato, náušnice a tvar srdce to pravé pro vás. Věděli jste, že srdce značí nejen lásku, ale také odvahu, statečnost a bojovnost? To navíc ve spojení s prvotřídní kvalitou bílého zlata udělá z každé ženy bohyni. Náušnice mohou být doplněny drahými kameny, což z nich vytvoří ještě speciálnější šperk. Srdíčkové náušnice z bílého zlata jsou perfektním tipem na dárek pro přítelkyni, manželku i kamarádku.

Bílé zlato sluší každé ženě.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat