Přeskočit navigaci

❤️ Sleva -15 % na všechny kategorie skladem, nenechte si je ujít! ❤️

O špercích

Tvary dětských náušnic

Nabízíme různé druhy dětských náušniček, které jsme tematicky rozdělili podle jejich tvarů. Jsme si jisti, že si z nich vyberete ty, které vaši princeznu nejvíce nadchnou a zároveň budou vystihovat její charakter. Obecně ale platí, že všechny tvary jsou velice optimistické a roztomilé, záleží jen na vkusu vašem a vaší malé princezničky.

Tvary dětských náušnic

Vybrat si můžete z následujících 6 tvarů

 • Berušky

  Berušky

  K nejoblíbenějším náušničkám Danfil Kids Jewellery určitě patří veselé berušky s červeným kamínkem. Roztomilé kačenky a malí sloni se řadí k nejoriginálnějším dětským šperkům značky Danfil Kids Jewellery a také jsou mezi našimi zákazníky velmi populární.

  Náušničky s beruškami
 • Hvězdičky

  Hvězdičky

  Pro malé „princezny Večernice“ pak máme v nabídce designérsky svěží hvězdičky a půlměsíčky. Můžete si vybrat z hvězdiček pěticípých či šesticípých, které budou na jejich ouškách zářit nejen v noci, ale rozjasní její tvářičku po celý den.

  Náušničky s hvězdičkami
 • Kytičky

  Kytičky

  Nechte se inspirovat přírodou a vybírejte z mnoha druhů tradičně oblíbených a vyhledávaných kytiček, lístečků a čtyřlístků.

  Náušničky s kytičkou
 • Srdíčka

  Srdíčka

  Tou nejromantičtější variantou jsou jednoznačně srdíčka, která můžou být jednoduchá nebo osázená kamínky. Podtrhují krásu miminek i malých slečen, při pohledu na ně se i vaše srdce rozbuší radostí.

  Náušničky se srdíčky
 • Klasika

  Klasika

  Pokud upřednostňujete klasiku a jednoduché tvary, vybírejte z náušniček jako jsou kolečka, trojúhelníčky nebo čtverečky. Tyto náušničky jsou velice něžné, mohou v nich být zakomponované kamínky, které zkrášlují jejich design.

  Klasické náušničky
 • Kapky

  Kapky

  Kapky rosy v trávě nemusí být pouze průzračné barvy. Náušničky Danfil Kids Jewellery ve tvaru kapek jsou osázeny kamínky různých barev. Ozdobte tvářičku vaší malé slečny slzami rosy.

  Náušničky s kapkami
Vytvořte si vlastní dětské náušničky

Vytvořte si vlastní dětské náušničky

Vytvořte si dětské náušnice podle vašich představ během chvilky v našem konfigurátoru náušnic. Kreativitě se meze nekladou :)

Vytvořit si vlastní šperk

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat