Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva, kterou musít mít! -15 % na vše! ❤️

Přeskočte práh do světa jedinečných šperků

Každá duše má svůj příběh a my jsme zde, abychom pomohli ten váš vyprávět. V našem novém showroomu vybereme společně ty nejlepší šperky přesně podle vašich představ a snů. Oslňte svět našimi unikátními, třpytivými doplňky, které odrážejí vaši osobnost.

nám. Malé 292/5, 460 01 Liberec

Přeskočte práh do světa jedinečných šperků

Otevíráme nový rozměr krásy

 • Individuální péče

  Individuální péče

 • Tradice

  Tradice

 • Piercingové studio

  Piercingové studio

 • Dárkové balení

  Dárkové balení

Piercingové studio

Máte vybranou náušnici, která přesně odpovídá vaší představě? Skvěle! Na propíchnutí už nemusíte čekat. Rádi totiž plníme vaše touhy a přání, a proto je v našem showroomu místo, kde se budete cítit jako doma.

Čisté, designové prostředí, kde vám rovnou vaše ucho nebo ouško vaší holčičky propíchneme. Kvalitní šperk si přeci zaslouží kvalitní a individuální péči.

Rezervujte si termín nebo si domluvte schůzku na tel: +420 485 110 116
Zlatnictví a Piercingové studio Liberec
 • Jsme český výrobce

  Každý kousek šperku vypráví svůj příběh. Detailům věnujeme maximální péči, neboť si uvědomujeme, jak moc je pro vás důležité cítit se originální. Proto vám nabízíme místo, kde můžete s důvěrou objevovat nové formy sebevyjádření, podpořené nejmodernějšími technologiemi. Objevte kouzlo své jedinečnosti v našem novém piercingovém studiu, kde s každým propíchnutí přenášíme váš osobitý příběh do světa.

 • Jsme český výrobce

  Uvědomujeme si, jak důležité je pro vás, aby každý vybraný kousek perfektně ladil s vaší osobností. Prozkoumejte svět, kde každý šperk vypráví příběh a každý detail odráží váš jedinečný styl. S láskou k detailům a technologickou vyspělostí vám umožňujeme objevovat formy sebevyjádření. Od nás odcházíte nejen s novým šperkem, ale i s pocitem, že vaše individualita je opravdu ceněna.

Jak se k nám dostanete?

Přímo před prodejnou je modrá zóna pro rezidenty, kde je možné na chvíli zastavit.

Navigovat

Historie

1991

Diamanty Liberec

První katalogy Danfil Heritage.

1998

Horák a syn

Pokračování rodinné tradice.

2005

Danfil jewellery

Značka Danfil je složené ze dvou jmen Dan a Filip.

2009

Top Expo Incheba Praha a Top Expo Incheba Bratislava

2010

Příchod Daniela Horáka

Pokračujeme v rodinné tradici.

2012

Eshop

Brilianty.cz

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat