Přeskočit navigaci

Zlaté dámské náušnice

Někdo říká, že pravá dáma by i odpadky měla vynášet s make-upem. My si ale myslíme, že stačí, když má kvalitní zlaté náušnice. Dámské náušnice jsou skvělým šperkem pro každý den. Z široké nabídky náušnic pro ženy, dívky, slečny i holčičky si vybere malá i velká dáma. Mohou být třpytivé, jednoduché, výrazné, z bílého, žlutého i růžového zlata. Najděte dívčí či dámské náušnice přesně podle vašeho stylu.

Řadit podle:

Elegantní dámské zlaté náušnice na šroubek

Hledáte-li náušnice, které vás nebudou nikde tlačit a budou vhodné na každodenní nošení, zvolte dámské zlaté náušnice na šroubek. Jedná se o jedno z nejbezpečnějších zapínání, takže si můžete být jisté, že vaše náušnice neztratíte. Vybrat můžete z různých tvarů, od kytiček až po hvězdičky. Ať už zvolíte jakékoliv, budete se cítit výjimečně a jedinečně.

Náušnice jsou ozdobou nejedné ženy. Vyberte si kvalitní šperk, který vám vydrží celý život.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat