Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Pánské snubní prsteny

Zatímco ženy mají často mnoho prstenů, které postupně střídají, muži si v životě obvykle vystačí s jedním pánským prstenem - snubním. Proto je na místě vybrat pro muže kvalitní snubní prsten, který se bude hodit k saku i sportovním bermudám. Vybírejte pánské snubní prsteny s rozmyslem. Je to přece na celý život! Snubní prsteny pro muže jsou jednoduché, jen s drobným zdobením, přesto v mnoha variantách. Který kroužek bude ten váš?

Pánské snubní prsteny - nejdůležitější šperk pro muže

Dlouhé roky byly snubní prsteny spíše doménou žen. Muži snubní prstýnky prostě nenosili. Během druhé světové války ale začali vojáci snubní prsteny nosit jako připomínku svých milovaných žen. A tak to zůstalo dosud. Pánské snubní prsteny ke svatbě patří. Symbolizují věčnou lásku, věrnost a nekonečno. Ve většině případů jsou snubní prsteny pro muže bez drahých kamenů. Pánové také často volí klasický materiál - žluté zlato. Určitě ale nešlápnete vedle se snubním prstenem z moderního bílého zlata či netradičního růžového zlata.

Pánské snubní prsteny jsou jednoduché, nadčasové a plné lásky.
 • Pánský snubní prsten je symbol oddanosti

  Jeden zlatý kroužek a tolik symboliky. Pánské snubní prsteny obvykle nebývají zdobené, přesto je každý jiný. Symbolizují věčnou lásku s jednou ženou. I snubní prsteny pro muže mají spoustu variant. Jeden z parametrů bývá kromě materiálu také šířka. Na dlouhé pánské prsty doporučujeme spíš snubní prsteny širší, na menší ruce vyniknou decentní úzké snubní prstýnky. Záleží také na vašem stylu a preferencích.

 • Pánský snubní prsten je na celý život

  A právě proto doporučujeme sáhnout po kvalitním materiálu. Největší klasikou v sortimentu snubních prstenů pro ženichy je žluté zlato. Je odolné a nemusíte se bát zničení. V poslední době je ale u snoubenců populární i nadčasové bílé zlato. Je tvrdší než stříbro, takže se dobře hodí na každodenní nošení, ale zároveň nabízí chladný kovový tón. Ani růžové zlato není u pánů výjimkou. Nápovědou při výběru toho správného materiálu můžou být třeba hodinky, případně snubní prsten vaší budoucí manželky. A pokud se nemůžete rozhodnout, zkuste snubní prsteny z více druhů zlata.

 • Pánské snubní prsteny - jednoduché nebo zdobené?

  I když mužské snubáky bývají spíše jednoduché, máte na výběr z mnoha designů. Zatímco někteří muži preferují spíš klasický kroužek, jiným učaruje zajímavý tvar nebo design. Mezi originální snubní prsteny pro muže patří třeba ty z naší kolekce Casting. Případně vám na snubní prsten můžeme vyrýt z vnější strany jméno manželky nebo datum svatby.

 • Pánský snubní prsten se nemusí vždy lesknout

  Pokud vás neláká tradiční lesklý kroužek, žádný problém. Zlaté snubní prstýnky mohou být i broušené. Broušený povrch prstýnku je decentní a opravdu elegantní. Navíc se nemusíte bát poškrábání. Obzvlášť prsteny z bílého zlata s broušeným finišem připomínají populární ocel, ale zachovávají si výhody zlata.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat