Přeskočit navigaci

Pánské snubní prsteny

Zatímco ženy mají často mnoho prstenů, které postupně střídají, muži si v životě obvykle vystačí s jedním pánským prstenem - snubním. Proto je na místě vybrat pro muže kvalitní snubní prsten, který se bude hodit k saku i sportovním bermudám. Vybírejte pánské snubní prsteny s rozmyslem. Je to přece na celý život! Snubní prsteny pro muže jsou jednoduché, jen s drobným zdobením, přesto v mnoha variantách. Který kroužek bude ten váš?

Pánské snubní prsteny - nejdůležitější šperk pro muže

Dlouhé roky byly snubní prsteny spíše doménou žen. Muži snubní prstýnky prostě nenosili. Během druhé světové války ale začali vojáci snubní prsteny nosit jako připomínku svých milovaných žen. A tak to zůstalo dosud. Pánské snubní prsteny ke svatbě patří. Symbolizují věčnou lásku, věrnost a nekonečno. Ve většině případů jsou snubní prsteny pro muže bez drahých kamenů. Pánové také často volí klasický materiál - žluté zlato. Určitě ale nešlápnete vedle se snubním prstenem z moderního bílého zlata či netradičního růžového zlata.

Pánské snubní prsteny jsou jednoduché, nadčasové a plné lásky.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat