Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Snubní prsteny pro páry

Prsteny, které vyprávějí příběh. Příběh lásky, oddanosti a důvěry. To jsou snubní prsteny pro páry. Při pohledu na ně si vždy vzpomenete na váš speciální svatební den, kdy jste si slíbili strávit zbytek života spolu. A stejně výjimečná, jako je vaše láska, by měly být i prsteny, které ji stvrzují. Najděte si u nás ty pravé snubní prsteny pro váš svatební den. Sady snubních prstenů jsou oblíbené, protože k sobě dokonale ladí, přesto je každý jiný. Přesně jako vy dva.

Řadit podle:
255 produktů
Řadit podle:

Párové prsteny - ladící prstýnky pro nevěstu i ženicha

Výběr svatebních prstýnků je jedním z nejdůležitějších úkolů budoucích manželských párů. Zatímco hostina pomine, šaty obléknete jen jednou, snubní prsteny vám zůstanou napořád. Ideální volbou jsou párové snubní prstýnky ze zlata. Jedná se o set dámského a pánského snubáku, které pojí jeden design. Každý prsten je ale jiný - dámské bývají obvykle zdobnější, pánské decentnější. Najděte ten svůj set párových prstenů, který vás oba nejlépe vystihne.

Couple prstýnky - snubní prsteny pro ni a pro něj
 • Snubní prsteny pro páry z bílého zlata

  Vybrat snubní prsteny, které vás budou zdobit po zbytek života, nemusí být věda. Sáhněte po prstenech z bílého zlata. Tento odolný materiál zajistí, že vám šperk vydrží ve skvělém stavu po zbytek života. Kombinovat ho můžete s dalšími materiály a drahými kameny tak, abyste vytvořili jedinečný šperk pro vás a vašeho partnera. Zapečeťte svou lásku těmi nejkrásnějšími snubními prsteny.

 • Originální snubní prstýnky pro páry

  Stejně výjimečný, jako je váš vztah, mohou být i snubní prsteny. Nechte se inspirovat láskou a vyberte originální prsteny, které budou charakterizovat vás i vašeho partnera. Prsteny mohou být odlišné a přesto budou mít jedno společné - vaši cestu životem.

 • Sety snubních prstenů - jaké jsou výhody?

  Chcete-li mít sladěné snubní prsteny do posledního detailu, sáhněte po setu. Stejně, jako se v životě doplňujete vy s partnerem, se budou doplňovat i vaše snubní prsteny. Vyberte design, který vás vystihuje nejlépe. Je libo jednoduchost nebo preferujete spíše originální provedení? Jde o prsten, který vás bude zdobit po zbytek života, tak se nespokojte s obyčejným. Najděte výjimečnost.

 • Couple prstýnky - praktická volba na svatbu

  Magický okamžik, kdy si s partnerem vyměníte prstýnky a stvrdíte tak svou lásku, si budete pamatovat po celý život. Proto výběr prstenů rozhodně nepodceňujte. Rozhodněte se, který materiál, zdobení a design vám sedí nejlépe. Vybírejte z široké nabídky na našem e-shopu. Couple, neboli párové snubní prsteny, vám budou připomínat nádherné chvíle, které jste ve svůj svatební den zažili.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat