Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Náušnice z růžového zlata

Nechte se okouzlit krásou náušnic z růžového zlata! Tyto šperky vám dodají jemnost a eleganci v každé situaci. Můžete si vybrat mezi jednoduchými nebo zdobenými náušnicemi, které podtrhnou váš osobitý styl.

Náušnice z růžového zlata jsou elegantním a vhodným doplňkem pro každou dámu

Růžové zlato se skvěle hodí k různým typům pleti i vlasů a lze ho dobře kombinovat s dalšími materiály. Náušnice z růžového zlata mohou mít různé tvary a styly, od jednoduchých kruhů nebo srdcí po složité ornamenty nebo květiny. Některé náušnice jsou zdobené drahokamy nebo perličkami, které dodají šperku ještě více lesku a noblesy.

Náušnice růžové zlato - rozzáří každou tvář
 • Briliantové náušnice a růžové zlato vás nikdy nepřestanou bavit

  Briliantové náušnice jsou snem každé ženy, která miluje luxus a kvalitu. Když se spojí brilianty s růžovým zlatem, vznikne nádherná kombinace dvou materiálů, které se dokonale doplňují. Takové náušnice budou ladit s vaším oblečením i s vaší náladou a budou vám dodávat sebevědomí a šarm. Náušnice z růžového zlata s brilianty jsou investicí do vaší krásy a radosti.

 • Náušnice z růžového zlata vyniknou i na malé dětské tvářičce

  Náušnice z růžového zlata jsou nejen pro dospělé ženy, ale i pro malé princezny. Tato barva je ideální pro dětské šperky, protože působí jemně a hravě. Dětské růžové náušnice mohou mít různé motivy, jako například srdíčka, hvězdičky, kytičky nebo zvířátka. Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají bezpečné zapínání.

 • Romantické ladění růžového zlata

  Růžové zlato je symbolem lásky, romantiky a něhy. Skvěle se kombinuje s drahokamy, zejména pak s diamanty, rubíny nebo perličkami. Náušnice z růžového zlata jsou tak ideálním dárkem pro milovanou ženu - maminku, partnerku nebo dceru. Šperky z růžového zlata jsou navíc vhodné pro každou příležitost, můžete je nosit každý den i na slavnostních akcích.

 • I náušnice s barevnými kamínky zachovají dokonalou jemnost

  Náušnice s více barevnými kamínky jsou šperky, které vás nikdy neomrzí. Konkrétně růžové náušnice s barevnými kamínky jsou veselé a živé, přitahují pozornost a zvýrazňují vaše oči. Je možné vybírat z různých tvarů a unikátních designů jemných náušnic z růžového zlata, ze kterých si každá žena snadno vybere ten pravý doplněk do své šperkovnice.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat