Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

O špercích

Barevné kameny

Dětské náušnice Danfil je možné osadit barevnými kameny dvanácti různých odstínů, nabízíme ale také dětské náušnice s luxusními diamanty. Tyto barevné kameny odebíráme od nejlepších dodavatelů jako je Preciosa. Všechny kameny mají tzv. efekt Hvězda (Star Effect), který dokazuje nejvyšší kvalitu kamene a jeho absolutně dokonalý výbrus.

Barevné kameny

V naší kolekci si můžete vybrat z těchto 12 krásných barev

 • Průzračně bílá White

  Průzračně bílá

  Průzračná bílá je barvou diamantu či křišťálu, symbolizuje čistotu a dokonalost. Lidé, kteří preferují bílou, mají obvykle předpoklady k úspěchu.

  Zobrazit Náušničky
 • Růžová Pink

  Růžová

  Růžová barva symbolizuje mírnost, něhu a lásku. Činí nás přístupnými kráse a harmonii a schopnými obojí v našem životě vyjádřit.

  Zobrazit Náušničky
 • Jasně červená TFC Red

  Jasně červená

  Červená barva umí nabít energií, je barvou životní síly, odvahy a sebevědomí. Červená je velice intenzivní, a proto se hodí k energickým a vášnivým lidem.

  Zobrazit Náušničky
 • Rubínově červená Ruby Dark

  Rubínově červená

  Rubínově červená je nejteplejší barvou, znázorňuje lásku a vášeň. Tato romantická varianta červené podtrhne krásu každé ženy i dívky.

  Zobrazit Náušničky
 • Ametystově fialová Amethyst

  Ametystově fialová

  Barva tajemství, duchovní hloubky a růstu je spojována s intuicí. Její vibrace nám zjevují skryté životní dimenze a probouzejí v nás obětavost a nesobeckou lásku k životu.

  Zobrazit Náušničky
 • Tmavě modrá Dark Blue

  Tmavě modrá

  Tmavě modrá je barvou hloubek, dálek a klidu. Reprezentuje vědění, sílu osobnosti a čestnost. Evokuje v nás důvěryhodnost a spolehlivost.

  Zobrazit Náušničky
 • Ledovcová světle modrá Arctic Blue

  Ledovcová světle modrá

  Barva lehkosti, přívětivosti a průzračné čistoty. Připomíná krásu letní oblohy, klid a pohodu. Lidé, kteří ji upřednostňují, jsou zpravidla chápaví a klidní.

  Zobrazit Náušničky
 • Smaragdově zelená Emerald Green

  Smaragdově zelená

  Smaragdově zelená je spojována s ambicemi a velkými cíli. Je to povznášející a inspirativní barva, naznačuje hojnost a bohatství ve všech jeho podobách.

  Zobrazit Náušničky
 • Olivově zelená Peridot Green

  Olivově zelená

  Olivově zelená vyvolává sílu pozitivní energie, optimismu a míru. Je barvou přírody, je barvou léčivou. Tato barva je spojena s porozuměním a péčí o pocity druhých.

  Zobrazit Náušničky
 • Mintová Mint Green

  Mintová

  Mintová je svěží barva, která má léčivou sílu. Dodává pocit vyrovnanosti a míru, načerpání nových sil. Inspiruje k probuzení našeho vnitřního mládí a hravosti.

  Zobrazit Náušničky
 • Žlutá Yellow

  Žlutá

  Žlutá reprezentuje slunce, je barvou radosti, povzbuzuje naši chuť otevřít se světu a poznání. Evokuje vlídné, zlatavé teplo životodárné sluneční záře.

  Zobrazit Náušničky
 • Oranžová Orange

  Oranžová

  Povzbuzuje pohyb životní energie, má doslova oživující moc. Je to barva šťavnatých chutných pomerančů, evokuje bohatství úrody a slavnostních očekávání.

  Zobrazit Náušničky
Dětské náušnice s barevnými kamínky
Pearls

Perly

Perla je nejznámější ženský symbol. Tak proč je nepořídit vaší malé princezně. Darované perly podle tradice přinášejí obdarované štěstí. Perly sluší každé malé holčičce i větší slečně. Zároveň dokreslují jejich půvab a jemné rysy.

Zobrazit Náušničky

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat