Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Dětské náušnice

Sotva se v rodině narodí holčička, dětské náušnice jsou často probíraným tématem. Nejen maminky, ale i babičky hledají ty správné náušničky pro jejich princeznu. Někdo o náušnicích uvažuje třeba až od 5 let, někdo dává náušnice už v období miminka. Ať už hledáte náušničky pro malou slečnu či miminko, u nás na Danfil.cz spolehlivě najdete. Pecky, motýlky, s kamínkem i bez. Prostě pro každou slečnu dokonalé náušničky. A pokud chcete ladit, nabízíme i sady náušnic pro maminku a dceru. Přejeme vám, aby se první náušnice staly rodinnou památkou, kterou budete s radostí uchovávat třeba pro vnučku. Pokud hledáte náušnice pro sebe, doporučujeme si také prohlédnout naší nabídku zlatých náušnic.

Dětské náušnice pro každou princeznu

Na šroubek, kroužky, s motivem berušek či kytiček, z bílého či žlutého zlata. Výběr náušnic pro děti je opravdu pestrý. Ale jak poznáte ty pravé? U starších holčiček můžete vybírat třeba podle oblíbeného zvířete, u miminek vybírejte takové, které vás chytnou za srdce. Vždyť dětské náušničky jsou často prvním šperkem v životě. Skrývají sentiment i vzpomínky na první chvilky s miminkem, ale i přerod holčičky v malou slečnu a parádnici. A pokud si nebudete vědět rady, zapojte do výběru rodinu. Společně jistě vyberete náušnice, které budou provázet vaši dcerku či vnučku životem

Dětské náušnice pro každou princeznu
 • Nekonečná láska? To jsou kroužky

  Dětské kruhové náušnice jsou klasikou, která nezestárne. Někdo sáhne po jednoduchých kroužcích, někomu padnou do oka kruhové náušničky s ozdobou. Jejich výhodou je nejen nadčasovost, ale také pohodlí při nošení a zapínání, které zůstane vždy pevně na svém místě. Kroužky patří právem mezi populární druhy dětských náušnic.

 • Přiletí k vám beruška či motýlek? Dětské náušnice mnoha tvarů

  Hledáte pro vaši dcerku, vnučku nebo holčičku kamarádky osobité náušničky, které doplní její osobnost nebo doplní tento šperk o specifický význam? Pak se podívejte na naše náušnice pro děti se zábavnými motivy. Najdete u nás dětské náušnice ve tvaru srdíček, kytiček, hvězdiček i zvířátek. Můžete třeba sáhnout po náušničkách znázorňujících přezdívku, kterou vaši malou slečnu oslovujete.

 • Spolehlivé a jemné. Dětské náušnice na šroubek

  Spolu s kroužky tvoří náušnice pro nejmenší se zapínáním na šroubek další oblíbený druh náušnic. Většinou jsou šroubovací náušnice ve tvaru pecek, které jsou nenápadné, ale efektní. Tzv. zapínání na balonek je praktické, protože se nachází na zadní straně ouška a neláká děti k průzkumu. Díky závitu jsou navíc velmi bezpečné

 • Třpytivé i symbolické. Dětské náušnice s drahými kameny

  Chcete svoji malou princeznu rozmazlit něčím speciálním? Pak sáhněte po dětských náušnicích s diamanty. Ne nadarmo se totiž říká, že diamanty jsou nejlepšími přáteli každé slečny. A to platí pro malé i velké. Možná je ale vaším kamenem spíš opál či jiný drahý kámen. Nebo jen prostě hledáte náušničky se zirkony, které vaší malou parádnici jednoduše okouzlí. Pak jste na správném místě!

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat