Přeskočit navigaci

Dětské náušnice

Sotva se v rodině narodí holčička, dětské náušnice jsou často probíraným tématem. Nejen maminky, ale i babičky hledají ty správné náušničky pro jejich princeznu. Někdo o náušnicích uvažuje třeba až od 5 let, někdo dává náušnice už v období miminka. Ať už hledáte náušničky pro malou slečnu či miminko, u nás na Danfil.cz spolehlivě najdete. Pecky, motýlky, s kamínkem i bez. Prostě pro každou slečnu dokonalé náušničky. A pokud chcete ladit, nabízíme i sady náušnic pro maminku a dceru. Přejeme vám, aby se první náušnice staly rodinnou památkou, kterou budete s radostí uchovávat třeba pro vnučku. Pokud hledáte náušnice pro sebe, doporučujeme si také prohlédnout naší nabídku zlatých náušnic.

Dětské náušnice pro každou princeznu

Na šroubek, kroužky, s motivem berušek či kytiček, z bílého či žlutého zlata. Výběr náušnic pro děti je opravdu pestrý. Ale jak poznáte ty pravé? U starších holčiček můžete vybírat třeba podle oblíbeného zvířete, u miminek vybírejte takové, které vás chytnou za srdce. Vždyť dětské náušničky jsou často prvním šperkem v životě. Skrývají sentiment i vzpomínky na první chvilky s miminkem, ale i přerod holčičky v malou slečnu a parádnici. A pokud si nebudete vědět rady, zapojte do výběru rodinu. Společně jistě vyberete náušnice, které budou provázet vaši dcerku či vnučku životem

Dětské náušnice pro každou princeznu

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat