Přeskočit navigaci

Na vybrané šperky 20 % sleva ❤️

Zlaté přívěsky

Přívěsky na krk jsou oblíbenými připomínkami hezkých životních událostí. Ať už vám budou připomínat rodinu, děti, vaši lásku nebo třeba chvíle, na které nechcete zapomenout. Na krku tak můžete nosit cokoliv, co vás zaručeně rozveselí a dodá klid. Takový talisman pro štěstí. U nás najdete zlaté přívěsky na řetízky v mnoha tvarech. Je libo zlaté srdíčko, sloník přinášející štěstí nebo přívěsek s písmenem? U nás najdete překrásné přívěsky z bílého, žlutého i růžového zlata. Pokud sháníte šperk pro nejmenší, vybírat můžete ze šperků pro děti.

Přívěsky s diamantem

Klasické, asymetrické, srdce, křížek, vločka…s jedním malým nebo větším diamantem? Nebo snad s několika diamanty? Není společenské příležitosti stejně jako není dekoltu, které by přívěsky Danfil Diamonds nedokázaly ozdobit. Navíc lze naše přívěsky sladit i s briliantovými náušnicemi. Záleží jen na vašem vkusu!

Dětské náušnice pro malé princezny.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat