Přeskočit navigaci

❤️ NYNÍ PROBÍHAJÍ SLEVY 15 % NA VŠE, NENECHTE SI JE UJÍT! ❤️

Zlaté přívěsky

Přívěsky na krk jsou oblíbenými připomínkami hezkých životních událostí. Ať už vám budou připomínat rodinu, děti, vaši lásku nebo třeba chvíle, na které nechcete zapomenout. Na krku tak můžete nosit cokoliv, co vás zaručeně rozveselí a dodá klid. Takový talisman pro štěstí. U nás najdete zlaté přívěsky na řetízky v mnoha tvarech. Je libo zlaté srdíčko, sloník přinášející štěstí nebo přívěsek s písmenem? U nás najdete překrásné přívěsky z bílého, žlutého i růžového zlata. Pokud sháníte šperk pro nejmenší, vybírat můžete ze šperků pro děti.

Najděte si i vy zlatý přívěsek, který vám přiroste k srdci

Jestli máme vybrat jeden šperk, který dokáže v jednom kousku zlata schovat spoustu významů, pak jsou to určitě přívěsky na řetízky. Díky mnoha tvarům a provedením máte totiž velkou šanci, že v naší nabídce najdete takový přívěsek, který přesně vyjádří to, co je vám blízké. Ať už hledáte zlatý talisman pro štěstí nebo chcete nosit své milované symbolicky pořád u sebe, určitě si vyberete. Máme přívěsky na krk v hravých, elegantních i jednoduchých designech. Pro každou ženu něco, co ji bude těšit na každém kroku.

Jeden šperk, který dokáže říct mnoho. Zlaté přívěsky na krk v mnoha designech.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat