Přeskočit navigaci

Zlaté náušnice

Ačkoliv v poslední době získává bílé či růžové zlato na oblibě, náušnice ze žlutého zlata jsou vždy skvělou volbou. Jejich teplé odstíny projasní vaši tvář a vypadají i po mnoha letech nošení stále stejně. Výhodou náušnic ze žlutého zlata je i jejich hypoalergenost. Díky své výdrži budou zlaté náušnice šperkem, který vám vydrží po mnoho generací. Ať už si dopřejete náušnice ze zlata s perlou, diamantem či jiným drahým kamenem, určitě neuděláte chybu.

Klasika, kterou prověřil čas - zlaté náušnice v mnoha stylech

Říká se, že sůl je nad zlato. Zatímco ale sůl jen těžko rozzáří váš outfit, zlaté náušnice to hravě dokážou. Pokud by ve vaší šperkovnici neměl chybět nějaký kov, pak je to žluté zlato. A právě náušnice jsou šperkem, na kterém žluté zlato krásně vynikne. Díky teplým podtónům se krásně hodí pro všechny typy pleti, navíc jej ocení snad každá generace. Hledáte šperk, který nezestárne? Pak určitě sáhněte po náušnicích ze zlata. Neuděláte chybu!

Zlaté náušnice jsou šperkem, který nikdy nezestárne.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat