Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva, kterou musít mít! -15 % na vše! ❤️

Snubní prsteny z bílého zlata

Vybrat si snubní prsteny z pestré nabídky se může zdát stejně těžké, jako najít toho pravého partnera pro cestu životem. Mezi našimi krásnými snubními prsteny z bílého zlata to ale určitě zvládnete. Ať už hledáte levné snubní prsteny, bez kamenů i třpytivé, či matné, u nás si vyberete. A jak poznat ten pravý snubní prstýnek z bílého či jiného zlata? Nebojte se, až je uvidíte, poznáte to. Pak už jen stačí říct ano.

Zpečeťte svou lásku s krásnými a nadčasovými snubními prsteny z bílého zlata

Ano. Tři písmena, kolem kterých se točí velké přípravy i velký den. Součástí svatebních příprav bývá i výběr snubních prstenů. Pokud hledáte moderní a elegantní manželské prstýnky, dobrou volbou jsou rozhodně snubní prsteny z bílého zlata. Bílé zlato je oblíbeným materiálem pro výrobu snubáků. Proč? Budoucí nevěsty i ženichové ocení jeho univerzálnost, krásný lesk i dostupná cena. Příprava svatby totiž není levná záležitost. Snubní prsteny z bílého zlata vám umožní pořídit krásný šperk pro muže i ženu levně a s širokým výběrem stylů. Bílé zlato a snubní prsteny, to je prostě láska na celý život.

Bílé zlato a snubní prsteny, to je elegantní kombinace, která vám vydrží na celý život.
 • Jedinečná chvíle ukrytá ve snubním prstenu s diamantem

  Taky se rozzáříte pokaždé, když si vzpomenete na hezkou vzpomínku s partnerem či partnerkou? Tak přesně tak vám bude váš svatební den připomínat snubní prsten z bílého zlata, osazený diamantem. Ať už vám učarují snubní prsteny s vícero drahými kameny, jedním drobným diamantem či velkým kamenem, vždy bude krásně zářit. Kombinace bílé zlato a diamant je prostě neodolatelná.

 • Vstupte do manželství se snubními prsteny s briliantem

  Říká se, že je lepší dostat kamínek z lásky, než briliant z povinnosti. Za nás je ale nejlepší si třeba právě na svatbě vyměnit snubní prsteny s briliantem z lásky. Briliant je unikátní, ceněný a vybrousit jej chce hodně úsilí. Stejně jako i nejhlubší láska potřebuje hodně péče. Snubní prsteny s briliantem jsou krásné, třpytivé a mohou být i plné lásky. Záleží jen na vás.

 • Spojte vaši lásku do jednoho šperku s kombinovanými snubními prsteny

  Žluté zlato, růžové zlato, bílé zlato… Všechny barevné varianty zlata mají něco do sebe. Co ale dělat, když vás lákají dva druhy, ale snubní prsteny máte jen jedny? Prohlédněte si naší nabídku kombinovaných snubních prstenů. Stejně jako manželství je souhra dvou lidí, mohou i vaše snubní prsteny z různě barevného zlata symbolizovat právě propojení dvou odlišných životů.

 • Snubní prsteny pro ty, které bílé zlato nezaujalo. Co třeba růžové či žluté zlato?

  Hledáte ty pravé zlaté snubní prsteny, ze kterých vám poskočí srdce, ale bílé zlato vás nezaujalo? Nevěšte hlavu. V naší široké nabídce totiž najdete i mnoho jiných prstýnků. Co třeba romantické snubní prsteny z růžového zlata? Nebo sáhnete spíš po osvědčené kombinaci - snubní prsteny + žluté zlato? Je to jen na vás!

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat