Přeskočit navigaci

❤️ NYNÍ PROBÍHAJÍ SLEVY 15 % NA VŠE, NENECHTE SI JE UJÍT! ❤️

Zlaté prsteny

Nemusíte být zrovna paní všech prstenů, ale zlaté prsteny by ve vaší šperkovnici rozhodně neměly chybět. Ať už zvolíte prsten ze žlutého zlata, růžového či bílého, s drahokamem či perlou, s našimi prstýnky rozhodně nesáhnete vedle. Jsou totiž kvalitně zpracované, v mnoha designech a cenových relacích. Prsten symbolizuje nekonečno. A právě na takovou dobu se i vy zamilujete do našich krásných prstýnků. Máme to vyzkoušeno! Svoje favority si v nabídce najdete i v případě, že hledáte snubní prsteny nebo zásnubní prsteny.

Symbol nekonečné lásky nebo blýskavý doplněk? Jaký význam bude mít váš nový prsten?

Začíná to prstýnky z pouti, končí snubním prstenem, který po letech společného soužití už ani nesundáte. Prsteny jsou prostě láska na celý život. Pro někoho je tento zlatý šperk skvělým módním doplňkem, který i přes svou velikost dokáže říct mnohé. Pro někoho konkrétní prstýnek symbolizuje třeba lásku k partnerovi, významnou událost či vzpomínku na někoho milovaného. U nás najdete nejen klasické zlaté prsteny, ale také zlaté zásnubní prstýnky, snubní prsteny i takové kousky, které ve vaší rodině zůstanou po mnoho generací.

Někdo má prstýnek jako moderní doplněk, pro někoho symbolizuje významnou událost či společnou lásku. Jaký význam bude mít váš nový zlatý prsten?

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat