Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Briliantové náušnice

V kolekci briliantových náušnic můžete vybírat z velkého množství designů od jednoduchých až po výrazné visací. Ke každému šperku s diamantem obdržíte certifikát pravosti. Své zlaté náušnice navíc můžete dokonale sladit také s jinými šperky, jako jsou například přívěsky nebo náramky.

S diamantovými náušnicemi budete zářit jako nejjasnější hvězda na nebi

Náušnice s diamanty jsou nejen krásné, ale také nadčasové. Za symbol luxusu se považují už mnoho let. A právem! Diamant je pečlivě broušený drahý kámen, který vám svým leskem a třpytem doslova vyrazí dech. Navíc určitě neplatí, že by byly diamantové náušnice jen na speciální příležitosti. Třeba zlaté pecky s diamanty můžete klidně nosit i k džínům nebo kostýmu do kanceláře. Diamanty vám dodají pocit sebedůvěry, pozitivní nálady a navíc mají i zdravotní přínos. Za nás ale bohatě stačí, že jsou zkrátka překrásné!

Diamantové náušnice nikdy nevyjdou z kurzu.
 • Skvělý dárek pro ty, které jsou vám nejblíž

  Říká se, že podle náušnic, které od muže dostanete, se dá poznat, co si o vás myslí. Takže pokud sháníte dárek pro speciální ženu, nebojte se investovat do zlatých diamantových náušnic. Uvidíte, že takovým šperkem vyjádříte hluboké city i beze slov. Náušnice s drahými kameny se hodí jako dárek nejen na Valentýna, ale také při různých speciálních událostech - např. narození potomka, svatba či kulaté narozeniny. Nebo jen tak.

 • Diamantové či briliantové náušnice?

  Víte, jaký je rozdíl mezi briliantem a diamantem? Často setkáváme se záměnou těchto dvou pojmů. Diamant je samotný drahý kámen, briliant je způsob řezu samotného diamantu. Nejčastěji se v případě diamantových šperků setkáte hlavně s brilianty. Brilianty jsou právě ty zářivé a lesklé kameny, které tak dobře znáte.

 • Tajemné a magicky krásné. Náušnice se smaragdy

  I přesto, že nejčastěji se u drahokamů mluví o diamantech, ani smaragd by neměl být zapomenut. Jedná se totiž o ten nejvzácnější drahý kámen. A právě náušnice se smaragdy jsou unikátním šperkem. Zelená barva drahokamu zaručeně přitáhne pozornost, zlaté kování náušnic se zase postará o to, že vaše náušnice vydrží po mnoho let (či generací). Tento zelený drahokam je nejen překrásný, ale také se mu přisuzuje mnoho zdravotních účinků. Uklidňuje, přináší harmonii a dodává sebevědomí. Staňte se femme fatale se smaragdovými náušnicemi i vy!

 • Někdy se hodí sáhnout po levnější variantě

  Možná zrovna potřebujete ušetřit každou korunu, chcete zlaté náušnice s kamínky, ale nosit jen tak diamantové náušnice vás zrovna neláká. Pak by vaší pozornosti neměla utéct pestrá nabídka zlatých náušnic se zirkony. Ty jsou také mámivě třpytivé, ale nemusíte se bát ztráty či jiným trápením.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat