Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva, kterou musít mít! -15 % na vše! ❤️

Zlaté snubní prsteny

Je jen na vás, jaké snubní prsteny si s partnerem vyberete pro stvrzení své lásky. Hledáte originální, levné snubní prsteny nebo si třeba chcete vytvořit svoje vlastní snubní prsteny na zakázku? Vyberte si tu nejvhodnější variantu právě pro vás!. Vždy se bude totiž jednat o speciální prsten, který budete nosit na ruce po zbytek života a bude vyjadřovat vaši nekonečnou lásku.

Univerzální a luxusní snubní prsteny z bílého zlata

Požádal vás partner o ruku a ani jste se nandáli a je čas vybírat snubní prstýnky? Pokud hledáte eleganci a univerzální materiál, zvolte bílé zlato. Sluší dámám i mužům a navíc se dá kombinovat s různými tvary a typy drahých kamenů. Můžete vybrat z široké nabídky na našem e-shopu.

Řekněte si své “ano” s výjimečným šperkem - snubní prsteny ze zlata.
 • Šperk, který spojuje páry již po staletí. Zlaté snubní prsteny

  Ten nejtradičnější obřad si žádá i klasické zlaté snubní prsteny. Se zlatými šperky si slibují páry doživotní lásku již po staletí. Vybrat můžete růžové, bílé nebo žluté zlato. Doplňte ho drahým kamenem a proměňte obyčejný šperk v neobyčejný symbol vaší lásky. Varianty pro muže i ženy jsou dostupné na našem e-shopu.

 • Symbol lásky. Snubní prsteny růžové zlato

  Snubní prsteny - růžové zlato jsou ideální pro páry, které chtějí všem ukázat, jak moc se milují. Růžové zlato vyjádří všechny emoce, které ve vztahu máte - lásku, porozumění i vzájemnou harmonii. Navíc tato romantická barva skvěle ladí s drahými kameny a různým typem povrchové úpravy. Nebojte, i pánové si přijdou na své. Přesvědčte se sami na našem e-shopu, že růžové zlato je kov, který se skvěle hodí pro snubní prsteny.

 • Výjimečné snubní prsteny červené zlato pro váš slavnostní den

  Svatba, to je událost, ke které směřují kroky miliony párů. Tento mimořádný okamžik vyžaduje neobyčejný šperk, kterým svoji lásku stvrdíte. Snubní prsteny červené zlato jsou jedinečné a vyrobené z toho nejlepšího materiálu. Najdetě prsteny podle vašich představ a snů na našem e.shopu. Zvolte šperk, kterým si potvrdíte své nejhlubší city s vaším milovaným partnerem.

 • Snubní prsteny s diamantem

  Nádherné snubní prsteny s diamantem dodají vašemu svatebnímu dni nádech luxusu. Navíc vás budou zdobit a připomínat vám mimořádné chvíle kdykoliv se na ně podíváte. Snubní prsteny s diamantem jsou vhodné pro muže i ženy, kteří chtějí na svém životním šperku drahokameny té nejvyšší kvality. Skvěle se hodí ke zlatým i stříbrným snubním prstýnkům.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat