Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Náušnice s perlou

Kombinace zlata a přírodních perel vytváří nádherný a neodolatelný šperk. K bílému, žlutému i růžovému zlatu se perly dokonale hodí a podtrhují vaši krásu a eleganci. Vyberte si z naší kolekce náušnic s perlou z různých tvarů, stylů i barev. Pokud máte raději diamanty, vybírejte z naší kolekce briliantových náušnic.

Krása přírodního materiálu

Perly jsou jedinečným přírodním materiálem a mají vysokou hodnotu. Využívají se při výrobě luxusních šperků a módních doplňků, jejichž krása spočívá nejen v ohromujícím lesku, ale také ve specifickém tvaru a barvě, která se může lišit různými odstíny. Náušnice s perlou jsou skvělou volbou pro významné a slavnostní okamžiky.

Náušnice s perlou jsou vhodné i pro vzácné okamžiky
 • Dokonalý kontrast s růžovým zlatem

  Růžové zlato je v současné době stále velmi populární a je často využíváno při výrobě šperků. S kombinací přírodních perel, a třeba i diamantů, navíc růžové zlato vytváří okouzlující kontrast, který nelze přehlédnout. Svým jemnějším a teplejším odstínem dokáží náušnice z růžového zlata podtrhnout jedinečnost a především jemnost perel.

 • Ozdobte ouška vaší malé princezny

  Perlovými náušnicemi můžete skvěle doplnit outfit vaší malé dámy. I na malém dětském oušku totiž tento unikátní doplněk vynikne a ještě více zvýrazní krásu obličeje. Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního 14 karátového zlata a jsou tak vhodné i pro ty nejmenší slečny. Pokud tedy hledáte dárek pro vaši princeznu, náušnice s perlou jsou ideální volbou, která jistě potěší.

 • Symbol štěstí, krásy a úspěchu

  Kromě toho, že zlaté náušnice s perlou nádherně vypadají, tak také symbolizují štěstí, krásu a úspěch. Perly jsou mimo jiné, už po staletí, spojovány s bohatstvím a noblesou. Pokud tedy potřebujete náušnice pro speciální okamžik, šperkem s perlou chybu neuděláte. Naopak můžete dodat vašemu outfitu nádech luxusu a elegance.

 • Perlové náušnice zdobené diamanty

  V případě, že byste chtěla šperk i s jinými typy kamene, kombinace zlata a perel není tím jediným, co v naší kolekci najdete. Vybírat totiž můžete také z perlových náušnic, které jsou zdobeny diamanty, brilianty nebo například průzračnými zirkony, které náušnicím dodávají větší lesk a jiskru. Je jen na vás jakou kombinaci zvolíte.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat