Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva, kterou musít mít! -15 % na vše! ❤️

Šperky na zakázku

Šperky na zakázku

Tvoříme zlaté šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. Mimo vlastních kolekcí šperků , které obsahují více než 2500 modelů, Vám nabízíme i výrobu zlatých šperků na zakázku.

Šperk podle vašich představ

Vytvořte si uníkátníŠperk podle vašich představ

Díky našim dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta a vysoká kvalita. Toužíte po zcela originálním šperku? Hledáte ručně vyráběné šperky? Chtěli byste realizovat vlastní návrh? Žádný problém. Výroba šperků je naše poslání.

  • Zrealizujeme váš nápad

    Rádi Vás „provedeme“ celým procesem výroby od návrhu designu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celé kolekce. Díky našim dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta a vysoká kvalita. Na vaše přání můžeme zpracovat i Vámi navržený design.

  • Vyrábíme šperky pouze ze zlata

    Zlaté prsteny, zásnubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté řetízky a další nejen briliantové šperky rádi vyrobíme přesně dle vašeho přání i z vašeho vlastního zlata. Nevyrábíme šperky z chirurgické oceli a dalších materiálů. V případě šperků ze stříbra záleží na konkrétní zakázce. Ve většině případů vyrábíme jen šperky ze zlata.

  • Tradice s inovací

    V naší firmě kombinujeme inovaci s tradičními řemesly, především s precizní rukodělnou výrobou šperků klasickou zlatnickou a klenotnickou technologií. Řadu šperků stále vyrábíme unikátní technikou ručního rytí, kterou dnes už využívá jen málo firem. Šperkařský um, bohaté zkušenosti a nové technologie, to vše vkládáme do zpracování Vámi navrženého designu originálního šperku.

Jak to u nás probíhá3 kroky k vašemu šperku

Pošlete nám svou představu prostřednictvím formuláře. My váš návrh zpracujeme a pošleme zpět model ke schválení. Pokud bude šperk podle vašich představ, šperk vyrobíme a odešleme k vám.

Kontaktní osoba

Informace o šperku

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat