Přeskočit navigaci

❤️ Sleva -15 % na všechny kategorie skladem, nenechte si je ujít! ❤️

O špercích

Rytí do snubních prstenů

Rytiny do snubních prstenů jsou krásnou záležitostí. Místo sériového prstenu učiní váš snubní prsten jedinečným a osobitým, protože text si zvolíte vy sami. A právě tento text, který je pro vás důležitý, symbolizuje vaší lásku a citové pouto, které vás s partnerem pojí. Oblíbené jsou monogramy spolu s datem svatby, nebo jména novomanželů.

Rytí do snubních prstenů

Limitováni jste ale pouze velikostí prstenů, fantazii se meze nekladou. Je nutné si také pamatovat, že rytinu lze objednat pouze u prstenů širokých od 2 mm a více. Danfil Jewellery vám nabízí dva druhy rytí snubních prstenů, které se od sebe liší použitou metodou a finálním vzhledem.

 • Rytiny na snubní prsteny

  Gravírování

  Gravírování je technika, při které se rytina vytváří pomocí stroje. Zaručuje vysokou míru přesnosti. Další výhodou je možnost výběru fontu, kterým bude text napsaný a jeho hloubka.

  Modernější stroje jsou již schopné vyrýt různé symboly, znaky a dokonce i znamení zvěrokruhu.

 • Rytiny na snubní prsteny

  Ruční rytí

  Možná vám v dnešní době připadá ruční rytí jako nemoderní, ale není to tak. V současnosti je již velmi málo kvalitních mistrů rytců, kteří se mohou pochlubit roky praxe. O to větší máme radost, že právě s takovými naše společnost spolupracuje.

  Naši rytci, mají mnohaletou praxi v tomto oboru. Pracují s citem a vysokým mistrovstvím, a proto jejich rytiny dodávají prstenům kouzlo jedinečnosti. Ručně vyryté písmo vypadá krásně, má romantický až "barokní" vzhled.

 • Rytiny na snubní prsteny

  Nápisy

  Mezi nejoblíbenější a zároveň nejčastější nápisy patří jméno partnera a datum svatby, což je především pro muže velmi výhodné – nemusí si zapamatovat datum výročí. Jméno manželky bývá vyryto na prstenu manžela a naopak.

  Další často vyhledávané nápisy jsou například iniciály novomanželů (L+T), vzájemné přezdívky, jména dětí, místo nebo datum seznámení.

  Lidé, kteří chtějí mít nápis spíše originální, volí třeba krátké citáty, životní motto, osobní hlášky nebo krátké texty typu „na doživotí“, „nasaď mě hned zpátky“ a jiné. Vynalézavosti se meze nekladou. Záleží na každém, jaký má vkus a jaký nápis pro něj bude ten nejvhodnější.

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat