Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva, kterou musít mít! -15 % na vše! ❤️

Dárek pro holčičku

Jak vybrat ten správný dárek pro holčičku, když už má plný pokojíček hraček? Na to máme jednoduchou odpověď - kupte jí dárek, který má trvalou hodnotu a který ocení nyní, ale i až bude jednou větší. I malé parádnice se rády zdobí jako maminka, proto krásný šperk v podobě přívěsku, řetízku nebo náušniček je nejlepší dárek pro každou holčičku. Navíc jí bude vždy připomínat, od koho šperk dostala.

První náušničky

Dárek pro holčičku k narozeninám

Při výběru šperku pro holčičky je důležité vybrat ten správný podle věku, protože např. rok stará holčička potřebuje jiné náušničky, než ta, která slaví 5 narozeniny. Nechceme vás zahlcovat množstvím informací, ale u náušnic je velmi důležité vybrat to správné zapínání. My jsme pro vás ty nejoblíbenější kousky, které už udělali radost mnoha holčičkám, vybrali.

První narozeniny

3. - 5. narozeniny

5. - 12. narozeniny

Dárky pro holčičku

Ženy mají rády blýskavé dárky už od malička. Zlatý dětský šperk jako jsou náušničky nebo přívěsek je dárek s trvalou hodnotou vhodný pro jakoukoliv příležitost, ať již jde o narozeniny, svátek, Vánoce, prostě jen tak, protože chcete své milované potěšit ve chvíli, kdy to sami ani nečekají.

 • Dárek pro roční holčičku

  Krásný šperk je skvělým dárkem i pro holčičku k prvním narozeninám. Nejen, že si navždy bude pamatovat, kdo jí jej daroval, ale může se z něj stát i rodinný šperk, který třeba jednou předá i svým dětem.
 • Dárek k 3. - 5. narozeninám

  Zlato je nejlepší investice. Darujte své malé princezně dárek, který neztrácí na hodnotě. Až vyroste, může si z náušnic nebo přívěsku nechat vyrobit třeba krásný prsten. Na zlatě je skvělé, že se dá měnit jeho forma a my vám tuto službu rádi nabídneme.
 • Dárek k 5. - 12. narozeninám

  Šperky mají tvořit pouto mezi lidmi, zhmotnit vzpomínku na blízkého člověka, jinými slovy vyjádřit emoce. Vyberte své holčičce třeba hezký zlatý přívěsek. Hraček už má stejně plný pokojíček, stejně jako je plná skříň s oblečením.
 • Dárek za narození potomka

  Velmi často se zapomíná na dárek pro ženu za porod. Pokud se narodí holčička, tak malá princezna vždy dostane zlaté náušničky, ale na ženu se mnohdy zapomíná. Vždyť dar dítěte, porod, starost o něj si přece zaslouží obdiv. A krásný šperk to řekne za vás. Navíc bude navždy památkou na jeden z nejkrásnějších momentů lidského života. Podívejte se na naše sety pro maminku a holčičku nebo dámské přívěsky.

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat