Přeskočit navigaci

❤️ NYNÍ PROBÍHAJÍ SLEVY 15 % NA VŠE, NENECHTE SI JE UJÍT! ❤️

Zlaté náramky na ruku

Možná namítnete, že stačí jeden. Stačí, ale více náramků znamená více způsobů, jak posunout váš outfit zase o kousek dál. Není divu. že historie těchto šperků na ruku sahá až do doby bronzové. Krásné náramky ze zlata prostě nemohou omrzet. Unosíte je totiž kamkoliv. Do práce, na důležitou schůzku i jen tak, na volný čas. Zlaté šperky dokáží navíc vyzařovat pozitivní vibrace. Se zlatým náramkem na ruce proto budete vypadat skvěle, ale i se skvěle cítit. Schválně to zkuste na vlastní kůži!

Vyprávějte svůj příběh s náramky Danfil

V jednoduchosti je krása. Pokud vás taky baví spíš minimalismus, pak do své sbírky náramků a jiných šperků určitě zařaďte i některý z našich šňůrkových šperků. Díky unikátnímu zapínání se nemusíte bát spadnutí a klidně ho můžete nosit do práce i na volný čas.

Nadčasový šperk, který sluší každé ženě? To jsou šňůrkové náramky Danfil.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat