Přeskočit navigaci

Zásnubní prsteny s diamantem

Zásnubní prsteny Danfil jsou jednoduché či decentně zdobené kroužky, v nichž je zasazen jeden krásný solitér – briliant, případně více menších briliantů obklopujících dominantní drahý kámen či kameny. Preciznost provedení a čistý, neokázalý design dělají ze zásnubních prstýnků Danfil jedinečné originální šperky.Zásnubní prsteny Agápe | Zásnubní prsteny | Rady a tipy k zásnubám

Vyjádřete lásku zásnubním prstenem s diamantem

Výběr zásnubního prstenu s diamantem je jedním z nejdůležitějších kroků při přípravě na svatbu. Naše kolekce zásnubních prstýnků s diamanty nabízí širokou škálu možností - zásnubní prsteny v různých tvarech, barvách i stylech. Ať už si ale vyberete jakýkoliv prsten pro zásnuby, vždy dokonale vyjádří krásu vašeho nekonečného vztahu a bude vás provázet celý život.

Jedinečný zásnubní prsten s diamantem

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat