Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Náramky bílé zlato

Jednoduchý náramek s celozlatým jemným komponentem z bílého zlata je to pravé. Vybírejte doplněk z různých tvarů jako je srdíčko, kotva, nekonečno, andělské křídlo nebo kruh a nechte šperk mluvit místo vás.

Náramek z bílého zlata - módní doplněk pro každého

Módní doplněk, který se hodí snad ke každému outfitu je náramek z bílého zlata. Právě bílé zlato je díky svému univerzálnímu zbarvení skvělou volbou pro jakoukoliv událost, například v kombinaci s diamanty zaujme pozornost a lze ho snadno sladit i s dalšími šperky. Zlatý náramek se šňůrkou můžete vzít k šatům na ples, ale také v létě k džínovým šortkám, vždy splní svůj účel a vy budete vypadat skvěle.

Bílé zlato náramek - kdykoliv doplní váš outfit
 • Srdce, křížek nebo nekonečno

  Motivy, které zdobí náramek z bílého zlata mohou být různé, mezi nejoblíbenější však patří náramek s křížkem, se srdíčkem nebo se symbolem nekonečna. Některé náramky mohou být navíc zdobeny diamanty či dokonce v kombinaci bílého a růžového zlata. Tyto dvě barvy k sobě skvěle ladí a vytváří tak originální a moderní vzhled.

 • Barva šňůrky a nastavitelná velikost

  Mezi důležité faktory při výběru náramku patří také barva šňůrky a velikost náramku. V naší nabídce najdete dvě barevné varianty nylonových šňůrek, které jsou součástí zlatého náramku na ruku. Konkrétně se jedná o černou a červenou barvu. Zapínání je řešeno praktickým prodlužovacím mechanismem, velikost náramku si tak můžete přizpůsobit od 15 do 20 centimetrů.

 • Jedinečnost s různými styly zapletení

  Šňůrkové náramky mají tu výhodu, že mohou být zapleteny různými způsoby, a tak vždy může vzniknout jedinečný a stylový design. Vybírat můžete například náramek s celozlatými a diamantovými oblými válečky s větším množstvím utažených a detailně zpracovaných uzlíků. Nebo například náramek s křížkem s celozlatými kuličkami, kde je uzlíků o něco méně a vznikají tak dva různé a originální styly náramků na ruku.

 • Se zlatým náramkem můžete klidně i do vody

  V případě, že plánujete vykonávat nějakou sportovní aktivitu a náramek ze zlata neohrozí vaši bezpečnost, tak není nutné ho sundávat. Stejně tak ho můžete ponechat na ruce i při koupání. Zlato je známé svou odolností, můžete si tak být jistí, že náramek vyrobený ze zlata vydrží při aktivitách v různých podmínkách a to i ve vodním prostředí.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat