Přeskočit navigaci

Dárky pro ženy

Ať už jde o originální nebo luxusní dárek, šperk je nejlepší dárek pro ženu. Je ale důležité vybrat ten správný pro danou příležitost. Inspirujte se našimi tipy.

Dárky pro ženy k narozeninám

Co stále vybírat za dárky k narozeninám? No přece šperky, kterých nikdy není dost. Navíc šperk má oproti jiným dárkům trvalou hodnotu. Nejčastěji se šperky kupují k tzv. kulatninám, tedy k 20., 30., 40., 50. a 60. narozeninám. Významné jsou ale i 15. nebo 18. narozeniny. Za nás doporučujeme módní barevné drahokamy nebo šňůrkové náramky.

Dárky pro ženy k výročí

Výročí vztahu je pro ženy velmi důležité, ale muži na něj často zapomínají. Je tedy dobře, že už se včas rozhlížíte po dárku. Inspirujte se tipy našich zákazníků. Vybrali jsme top šperky, které se hodí pro výročí a určitě nešlápnete vedle.

Dárek k svátku pro ženu

Svátek mnoho z nás neslaví, což je škoda. Nemusíte hned ale kupovat luxusní šperky, věřte tomu, že i jemný decentní šperk udělá větší radost než bonboniéra nebo zbytečně drahá květina. Navíc oproti těmto dárkům má šperk trvalou hodnotu.

Dárek ženě za porod

Bohužel dárek za narození potomka nemá v Česku moc tradici. My ale apelujeme na všechny české muže, vzdejte hold své drahé polovičce, ukažte, že si jí vážíte a pořiďte jí krásný šperk. Šperk to řekne za vás.

Dárek k promoci pro ženu

Dárky k promoci mají velkou tradici hlavně v západních zemích. Ani u nás není tato tradice ale novinkou. Prohlédněte si naše tipy na decentní a jemné šperky, které vždy budou připomínat dotyčné tento významný den, to co dokázala a toho, kdo ji obdaroval.

Pokud se nebudete jistí, neváhejte a zavolejte nám na +420 485 110 116, napište na e-mail info@danfil.cz nebo nás rovnou kontaktujte pomocí online chatu v pravém dolním rohu webu. Nezapomeňte také vybrat to správné dárkové balení.

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat