Přeskočit navigaci

❤️ Sleva -15 % na všechny kategorie skladem, nenechte si je ujít! ❤️

Zlaté náušnice s perlou

Jemný perleťový lesk je neodolatelný za každé situace. A proto by perlové náušnice rozhodně neměly chybět ani ve vaší šperkovnici. Ať už zvolíte decentní zlaté náušnice s malou perličkou, nebo chcete pravou perlu na náušnicích pořádně ukázat, u nás si vyberete. Dobrou volbou jsou i dětské perlové náušnice s kamínky či dětskými motivy. Protože i malá dětská ouška si zaslouží kvalitní náušnice s perličkou.

Náušnice s perlami pro eleganci každým coulem

I když máte perlové šperky možná spojené jen s formálními událostmi, pravdou je, že perlové náušnice si můžete hravě vzít iak do kanceláře, tak na večerní ples. Jejich jemný bělavý třpyt je okouzlující a dodá vám vnitřní klid a moudrost. Pravé perly jsou ceněným pokladem vody. Není jednoduché je získat a proto náušnice s pravými perlami symbolizují luxus.

Perlám se říká královny drahých kamenů. Ozdobte se perlovými náušnicemi i vy a buďte královnou každé události.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat