Přeskočit navigaci

Zlaté náušnice s perlou

Jemný perleťový lesk je neodolatelný za každé situace. A proto by perlové náušnice rozhodně neměly chybět ani ve vaší šperkovnici. Ať už zvolíte decentní zlaté náušnice s malou perličkou, nebo chcete pravou perlu na náušnicích pořádně ukázat, u nás si vyberete. Dobrou volbou jsou i dětské perlové náušnice s kamínky či dětskými motivy. Protože i malá dětská ouška si zaslouží kvalitní náušnice s perličkou.

Náušnice s perlami pro eleganci každým coulem

I když máte perlové šperky možná spojené jen s formálními událostmi, pravdou je, že perlové náušnice si můžete hravě vzít iak do kanceláře, tak na večerní ples. Jejich jemný bělavý třpyt je okouzlující a dodá vám vnitřní klid a moudrost. Pravé perly jsou ceněným pokladem vody. Není jednoduché je získat a proto náušnice s pravými perlami symbolizují luxus.

Perlám se říká královny drahých kamenů. Ozdobte se perlovými náušnicemi i vy a buďte královnou každé události.

Často kladené dotazy

"Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat