Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Dětské zlaté náušnice

Vybrat ty pravé zlaté náušnice není nic jednoduchého. Je to přeci jen první šperk, který si malá princezna ponese životem. Naštěstí pro vás máme pestrý výběr dětských náušnic, se kterými bude vaše holčička zářit. Ať už sáhnete po zlatých peckách, nebo vás osloví spíš klasické zlaté kroužky, určitě vyberte dobře. Zlaté náušnice pro děti jsou navíc pěkným dárkem i třeba při narození miminka.

Kvalitní zlaté náušnice pro děti v mnoha stylech

Kroužky, pecky, srdce či s kamínky. Z našeho sortimentu dětských zlatých náušnic si vybere i ten nejnáročnější klient. Nabízíme náušničky ze žlutého zlata, které je pro děti (včetně miminek) ideálním materiálem. Vydrží dlouho a navíc je hypoalergenní. Ať už vaše holčička touží po zlatých náušničkách s motivem berušky, nebo jí chcete připomínat lásku se zlatými náušnicemi ve tvaru srdce, u nás spolehlivě najdete!

Jemné, roztomilé i luxusní. Je jen na vás, jak dětské náušnice vyberete pro svou dceru.
 • Berušky, které nikam neodletí. Zlaté náušnice ve tvaru berušky

  Berušky pro berušku. Má vaše sladká holčička v oblibě právě berušky? Pak by v její dětské šperkovnici rozhodně neměly chybět dětské zlaté pecky - berušky. Jsou veselé, hravé a plné dětských radostí. Pokud vás ale berušky nelákají, žádný strach. V naší nabídce najdete dětské náušnice ze zlata i v jiných veselých designech. Od hvězdy až po kytičku s kamínky.

 • Symbol lásky i klasiky. Zlaté dětské náušnice ve tvaru srdce

  Rodina je láska. Ta největší! Chcete vaší malé slečně vyjádřit svou lásku něžnými náušničkami ze zlata? Pak se porozhlédněte po náušničkách ve tvaru zlata. Tyto jemné zlaté náušnice jsou nejen plné vaší lásky, ale taky nadmíru roztomilé. Zlaté srdíčkové náušnice prostě musí vykouzlit úsměv na tváři i tomu největšímu mrzoutovi!

 • Věčná láska - zlaté kroužky pro děti

  Pokud volíte spíš klasické náušnice a to stejné hledáte i pro svoji holčičku, určitě vás osloví zlaté kruhové náušničky. Samotný tvar kruhu symbolizuje nekonečno a vnitřní sílu. Nekonečná je vaše láska k dceři či vnučce a sílu, to v životě potřebuje každý. Zlato navíc přitahuje bohatství. Ať už vyberete klasické kruhové náušnice pro děti, nebo sáhnete po zdobených kroužcích, určitě udělají malé parádnici velkou radost.

 • Když vás žluté zlato neláká…Dětské náušnice z bílého a růžového zlata

  Ačkoliv žluté zlato se i po mnoha letech těší velké popularitě, spousta našich zákaznic hledá pro své dcerky spíš dětské náušnice z bílého či růžového zlata. A i z těchto materiálů si proto u nás můžete vybrat krásné a hlavně kvalitní náušničky. Drobné i větší, pecky, kroužky, s kamínkem nebo jednoduché. Výběr je na vás!

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat