Přeskočit navigaci

Dětské zlaté náušnice

Vybrat ty pravé zlaté náušnice není nic jednoduchého. Je to přeci jen první šperk, který si malá princezna ponese životem. Naštěstí pro vás máme pestrý výběr dětských náušnic, se kterými bude vaše holčička zářit. Ať už sáhnete po zlatých peckách, nebo vás osloví spíš klasické zlaté kroužky, určitě vyberte dobře. Zlaté náušnice pro děti jsou navíc pěkným dárkem i třeba při narození miminka.

Kvalitní zlaté náušnice pro děti v mnoha stylech

Kroužky, pecky, srdce či s kamínky. Z našeho sortimentu dětských zlatých náušnic si vybere i ten nejnáročnější klient. Nabízíme náušničky ze žlutého zlata, které je pro děti (včetně miminek) ideálním materiálem. Vydrží dlouho a navíc je hypoalergenní. Ať už vaše holčička touží po zlatých náušničkách s motivem berušky, nebo jí chcete připomínat lásku se zlatými náušnicemi ve tvaru srdce, u nás spolehlivě najdete!

Jemné, roztomilé i luxusní. Je jen na vás, jak dětské náušnice vyberete pro svou dceru.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat