Přeskočit navigaci

Dámské zlaté náušnice

Každá žena by měla vlastnit alespoň jedny zlaté náušnice.  Jedná se o nadčasový kousek, který skvěle doplní jakýkoliv outfit. A i když bílé či růžové zlato je populární, skutečně nadčasový styl získáte s náušnicemi ze zlata žlutého. Dámské zlaté náušnice neodmyslitelně podtrhnou ženskost, a je jedno, zda zvolíte náušnice visací, kruhové nebo pecky. Vybrat můžete náušnice pro ženy i pro malé slečny. Vyberte si ty vaše na našem e-shopu.

Řadit podle:

Elegantní dámské zlaté náušnice na šroubek

Hledáte-li náušnice, které vás nebudou nikde tlačit a budou vhodné na každodenní nošení, zvolte dámské zlaté náušnice na šroubek. Jedná se o jedno z nejbezpečnějších zapínání, takže si můžete být jisté, že vaše náušnice neztratíte. Vybrat můžete z různých tvarů, od kytiček až po hvězdičky. Ať už zvolíte jakékoliv, budete se cítit výjimečně a jedinečně.

Náušnice jsou ozdobou nejedné ženy. Vyberte si kvalitní šperk, který vám vydrží celý život.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat