Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Zlaté prsteny s kameny

Zlaté prsteny s kameny jsou šperkem, který vás potěší zejména svou krásou a elegancí. V kombinaci různých druhů zlata a barevných drahokamů vzniká originální doplněk, který můžete pořídit jako dárek pro vaše nejbližší nebo jen pro sebe.

Kombinace zlata a přírodních barevných drahokamů

Zlato je kov, který se ve šperkařství používá již tisíce let. Je ceněný pro svou trvanlivost, lesk a vznešenost. Přírodní barevné drahokamy jsou zase úžasnými dary přírody, které mají různé významy, účinky a symboliku. Kombinace zlata a přírodních barevných drahokamů je proto nejen krásná, ale i zajímavá a originální. Taková kombinace se pak hodí pro prsteny, ale také náušnice nebo přívěsky.

Prsteny s kameny ze žlutého, bílého nebo růžové zlata
 • Charakteristické rysy barevných drahokamů

  Mezi nejpopulárnější barevné drahokamy využívané nejen pro zlaté prsteny patří například rubín, smaragd, safír, opál nebo topaz. Každý z nich má svou charakteristickou barvu, tvrdost a lesk. Rubín je sytě červený kámen lásky a vášně, smaragd je zelený kámen naděje a hojnosti. Safír se vyznačuje modrou barvou a vyjadřuje moudrost a loajalitu. Opál je duhově zbarvený kámen, který symbolizuje fantazii a radost. Topaz je nejčastěji žlutý nebo namodralý kámen štěstí a optimismu.

 • Tvary kamenů pro jemný vzhled zlatých prstýnků

  Prsteny s kameny jsou nejčastěji zdobeny přírodními drahokamy, které bývají kulaté, oválné či ve tvaru markýzy. Kulatý brus je nejpopulárnější a nejzářivější tvar kamene. Oválný tvar drahokamu je velmi podobný tomu kulatému, je však o něco protáhlejší a tím také opticky prodlužuje délku prstu. Tvar markýzy může zase trochu připomínat ten oválný, ale liší se v tom, že je na koncích zakončen dvěma špičkami.

 • Prsten s kamínky je také dokonalým dárkem

  Prsten je šperk, který má mnoho významů a symboliky. Může vyjadřovat lásku, věrnost, závazek nebo přátelství. Prsten s kamínky je navíc krásným a originálním dárkem, který potěší každou ženu. Můžete ho darovat jako zásnubní prsten pro svou vyvolenou nebo při příležitosti výročí či narozenin. A to jak ve variantě žlutého, bílého i růžového zlata.

 • Brilianty jsou jemnou a skvělou volbou

  Brilianty jsou drahé kameny, které vznikají speciálním broušením z diamantů. Brilianty mají kulatý tvar a mnoho faset, které odrážejí světlo a vytvářejí tak nádherný lesk. Brilianty na prstýnku jsou jemnou a skvělou volbou pro každého, jejich výhodou je především univerzálnost, protože se snadno snoubí s různými barvami a materiály.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat