Přeskočit navigaci

Zlaté prsteny

Chcete-li svou ženu potěšit, vsaďte na kombinaci žluté zlato s puncem 585. Podle velikosti ryzostního čísla poznáte, jak kvalitní materiál byl při výrobě použit. Prsteny s označením 585 obsahují přesně 585 dílků ryzího žlutého zlata, což zaručuje tu nejvyšší kvalitu. A tu si zaslouží každá žena! Vyberte drahé i levné zlaté prsteny, s klasickým či moderním vzhledem.

Klasika, která nezklame. Prsteny ze žlutého zlata pro skutečné dámy

Odvážné. Tak by se daly označit velké zlaté prsteny ze žlutého zlata. Své nositelce dodají styl a sebevědomí. Zkrátka, sluší ženám v každém věku. Není divu, že je žluté zlato oblíbené již od nepaměti. Pokud hledáte něco výraznějšího, sáhněte po prstýnku s drahým kamenem. Výrazným šperkem bude také masivní žlutý prsten. V naší nabídce najdete prstýnky jemné, ale i velké. Zkrátka pro každého něco.. Hledáte-li speciální šperk pro speciální ženu, sáhněte po tomto typu prstenu. Věděli jste, že šperky ze žlutého zlata mají navíc pomáhat zpomalovat stárnutí pleti a zmírňovat příznaky artritidy? Zaručit to nemůžeme, ale stoprocentně víme, že s našimi zlatými prsteny neuděláte chybu.

Zlatý prsten, který bude ozdobou každé ženy.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat