Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Zlaté zásnubní prsteny

Blíží se váš velký moment? Vybírejte z nabídky zlatých zásnubních prstenů, které jsou vyrobeny s nejvyšší precizností a vášní pro detail. Naše nabídka zahrnuje několik druhů zásnubních prstýnků, včetně zlatých zásnubních prstenů s diamanty, které se staly symbolem lásky a slouží jako připomínka nezapomenutelného okamžiku.

Vyjádřete lásku se zlatými zásnubními prstýnky

Nejlepší okamžiky života si zaslouží ty nejlepší prsteny. Každý kus z naší kolekce zásnubních prstýnků je vyroben s láskou a je zdoben tak, aby dokázal podtrhnout vaše city a myšlenky. Okouzlete vaši drahou polovičku tím pravým zásnubním prstenem, díky kterému si tak společně vytvoříte speciální vzpomínku na jeden z nejvzácnějších okamžiků v životě.

Zásnubní prstýnky zlaté - prožijte nezapomenutelný okamžik
 • Zásnubní prstýnek s diamantem pro tu pravou jiskru

  Každá žena sní o tom, jaký bude její zásnubní prstýnek. Tak proč by to nemohl být zlatý prsten se skutečným diamantem, který dodá vašemu vztahu tu správnou jiskru? Nechte své srdce rozhodnout a vyberte si z naší široké kolekce prstenů ten, který bude perfektně vyhovovat vašim představám a jiskra ve vašem vztahu již nikdy nevyhasne.

 • Klasický nebo neobvyklý styl zlatého zásnubního prstenu

  Pokud preferujete tradiční a klasický vzhled, můžete si vybrat ze široké škály klasických zásnubních prstenů s různými tvary a vzory, které nikdy nevyjdou z módy. Pokud hledáte něco více neobvyklého, můžete se rozhodnout pro nějaký z prstenů v moderním stylu. Ať už ale hledáte elegantní a klasický design, nebo moderní a neobvyklý styl, u nás najdete ten pravý zásnubní prstýnek, který dokáže vyjádřit více než tisíc slov.

 • Drahokamy, které dokážou šperk povznést

  Naše zlaté zásnubní prsteny jsou zdobeny kvalitními drahokamy, aby vypadaly na něžné dámské ruce výjimečně a byly perfektním vyjádřením vašich citů. Při návrhu zásnubních prstenů klademe důraz na kvalitu materiálů a zpracování, aby byl zásnubní prsten ze zlata unikátní a dokonalý stejně jako váš vztah. Vyberte si tak ten správný šperk pro vaše zásnuby!

 • Vstupte do světa kouzla a romantiky s klasikou

  Každá láska je jedinečná a jedinečná je i osudová chvíle při žádosti o ruku. Prstýnek typu solitér je volbou, kterou nikdy neuděláte chybu. Jde o klasický zlatý zásnubní prsten s jedním velkým diamantem umístěným uprostřed. Možná si říkáte, že jde o jednoduchý vzhled, ale právě tento typ zásnubních prstýnků zůstává populární už několik desetiletí.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat