Přeskočit navigaci

Zlaté přívěsky

Hledáte elegantní ozdobu na krk z ryzího zlata s ryzostí 585? Pak jste na správné adrese. Pořiďte si přívěsek, který bude symbolizovat důležité osoby či chvíle v životě, na které nikdy nezapomenete. Co třeba písmeno s iniciálem vaší dcery či syna? Nebo vás okouzlí spíš zlaté přívěsky osázené kameny a drahokamy? Nebo snad chcete vyjádřit svou víru pomocí zlatého křížku na krku? Tak či tak, zlatý přívěsek může být v libovolném tvaru i zlatém odstínu. Od žlutého zlata, přes bílé až po růžové. Každá žena i malá princezna zde najde přívěsek, který nebude jen šperkem, ale kouskem, který vám vždy vyčaruje úsměv na tváři.

Zlaté přívěsky z naší dílny nejsou jen šperkem. Stanou se součástí vašeho života

Řekněte nám co chcete nosit na krku a my vám povíme, jakým jste člověkem. Pravdou je, že zlaté přívěsky vypoví o člověku hodně. Třeba to, co je jeho srdci blízké, jaký má styl, nebo jestli preferuje šperky ze žlutého či bílého zlata. Vyčíst toho jde hodně. Přívěsky totiž slouží jako připomínka něčeho, na čem vám záleží. Můžete na krku nosit srdíčko jako symbol lásky, sloníka pro štěstí i iniciály dítěte. Možností je plno. Do jaké se zamilujete vy?

Zlaté přívěsky ve tvarech písmen, křížků i veselých motivů. Vyrobeno z kvalitního zlata ryzosti 585.
 • Písmena

  Řekněte nám co chcete na krku a my vám povíme, jakým jste člověkem. Pravdou je, že zlaté přívěsky vypoví o člověku hodně. Třeba to, co je jeho srdci blízké, jaký má styl, nebo jestli preferuje šperky ze žlutého či bílého zlata. Vyčíst toho jde hodně. Přívěsky totiž slouží jako připomínka něčeho, na čem vám záleží. Můžete na krku nosit srdíčko jako symbol lásky, sloníka pro štěstí i iniciály dítěte. Možností je plno. Do jaké se zamilujete vy?
 • Zlatý křížek pro ochranu na každém kroku

  Zlaté přívěsky ve tvaru křížků a křížů symbolizují víru i ochranu věřících před vším špatným. Malý či velký, s kamínky i bez, nabízíme zlaté křížky ve všech možných designech tak, aby si vybral skutečně každý. Zlatý křížek na řetízek je navíc oblíbeným dárek ke křtinám, se kterým nikdy nešlápnete vedle.
 • Elegance v každém karátu - zlaté přívěsky s perlou

  Žluté zlato a perly, to je kombinace, které lze jen těžko odolat. Teplé odlesky zlata se krásně odráží na perleťovém povrchu perličky a společně tak tvoří elegantní šperk. Obzvlášť, když se tyto dva vzácné materiály snoubí v jednom přívěsku, je to prostě nádhera. A mimochodem, podle pověry brání perly novomanželkám v tom, aby po svatbě plakaly. Proto přívěsky s perlou využijete třeba i na svatbě.
 • Přívěsky z bílého zlata pro milovnice studených kovů

  Někdo to rád žluté, někdo zase bílé. Naštěstí máme přívěšky nejen z klasického žlutého zlata, ale potěšíme i ty, které preferují spíš bílé či růžové zlato. Když se smíchá ryzí zlato se stříbrem, získáte bílé zlato. A když bílé zlato spojíte s našimi dlouholetými zkušenostmi i precizností, máte krásné přívěsky z bílého zlata, které vás nikdy neomrzí.

Často kladené dotazy

"Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat