Přeskočit navigaci

Na vybrané šperky 20 % sleva ❤️

Dětské náušnice puzeta

Dětské náušnice se zapínáním typu puzeta jsou vhodné pro holčičky od 6 měsíců. Na tyčku (tzv. dřík) s malým zářezem se navléká uzávěr, který se nazývá puzeta. Z toho vychází název pro tento druh zapínání náušniček. Jeho výhodou je, že pokud se náušnička o něco zachytí, snadno se uvolní a neporaní ouško vaší princezničky. Podívejte se také na kolekci dámských náušnic nebo můžete vybírat ze setů pro maminku a dceru.

Zlaté dětské náušnice

Naše značka Danfil kids jewellery šperky je zaměřena na náušnice pro děti od 3 měsíců do 6 let. Náušničky jsou vyráběny speciální metodou a vyznačují se velice nízkou gramáží, a tedy i nízkou cenou. Váha celého páru náušnic se pohybuje pouze okolo jednoho gramu. Stejné náušničky vyrobíme i pro maminku vaší princezničky.

Jemné, roztomilé i luxusní. Je jen na vás, jak dětské náušnice vyberete pro svou dceru.

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat