Přeskočit navigaci

Diamantové náušnice

Na diamantových náušnicích je něco speciálního. Zkrátka jim nejde odolat. A právem! Vhodně zvolené diamantové náušnice dokáží projasnit každý okamžik speciálním třpytem. V kombinaci se zlatem vás tento luxusní šperk promění v hvězdu, i když na sobě budete mít třeba zrovna tepláky. Právě třpytivé náušnice s diamanty či brilianty mohou být ta věc, která vám každý den zlepší náladu a dodá energii. A to se přece počítá. Zkrátka a dobře, jestli by žena měla mít jen jeden šperk, pak to jsou náušnice s drahým kamenem. Jsou sice malé, ale dechberoucí. Navíc můžete vybírat z mnoha stylů i druhů. Kroužky, visací, decentní i výrazné, Je to jen na vás.

Řadit podle:

S diamantovými náušnicemi budete zářit jako nejjasnější hvězda na nebi

Náušnice s diamanty jsou nejen krásné, ale také nadčasové. Za symbol luxusu se považují už mnoho let. A právem! Diamant je pečlivě broušený drahý kámen, který vám svým leskem a třpytem doslova vyrazí dech. Navíc určitě neplatí, že by byly diamantové náušnice jen na speciální příležitosti. Třeba zlaté pecky s diamanty můžete klidně nosit i k džínům nebo kostýmu do kanceláře. Diamanty vám dodají pocit sebedůvěry, pozitivní nálady a navíc mají i zdravotní přínos. Za nás ale bohatě stačí, že jsou zkrátka překrásné!

Diamantové náušnice nikdy nevyjdou z kurzu.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat