Přeskočit navigaci

❤️ NYNÍ PROBÍHAJÍ SLEVY 15 % NA VŠE, NENECHTE SI JE UJÍT! ❤️

Dětské náušnice z bílého zlata

Jsou stylové jako stříbro a o něco odolnější než žluté zlato. Dětské náušnice z bílého zlata si vás získají nejen svým vzhledem, ale také odolností. Dost možná tento první šperk zůstane v rodině a parádu s ním udělá třeba i vaše vnučka. Proto jsou náušničky z bílého zlata dobrou volbou i pro děti. Navíc se nemusíte bát černání či jiných barevných změn. Výhodou bílého zlata je i cenová dostupnost. Nepřehlédněte i nabídku náušnic pro vás.

Dětské náušnice z bílého stylu pro každou princeznu a parádnici

Dětské náušnice jsou první šperk, které vaše dcerka v životě dostane. Proto určitě doporučujeme investovat do kvalitních zlatých náušnic určených pro děti. Díky tomu máte jistotu, že vašemu malému pokladu budou dělat náušničky jen radost a žádné trápení. V našem sortimentu najdete dětské náušnice z bílého zlata v mnoha tvarech. Pecky, kroužky, s kamínky i veselými dětskými motivy.

Náušnice z bílého zlata pro dceru či vnučku. Vyberte takové náušničky, které bude vaše slečna chtít nosit celý život.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat