Přeskočit navigaci

Náušnice pro miminka a novorozence

Je jedno, jestli vaší princezně dopřejete první náušnice už v porodnici, či vyčkáte déle. Nákup náušnic pro miminko je speciální okamžik. Vždyť je to úplně první šperk! Zlaté náušničky pro nejmenší jsou dobrou volbou. Jemná dětská ouška vyžadují náušnice z těch nejlepších materiálů. Pak už je jen na vás, zda sáhnete po tradičních kroužcích, nebo vyberete třeba pecky s veselým dětským motivem.

První šperk, který vám vydrží. Investujte do kvalitních náušnic pro miminko.

Náušnice pro miminko jsou prvním šperkem nejedné malé slečny. A i když si často maminky myslí, že první náušničky miminku vydrží jen chvilku, opak je pravdou. Náušnice vašemu děťátku vydrží od novorozence, přes kojenecký věk až do dětství. Proto je vhodné investovat do kvalitních náušnic pro miminko ze zlata a s dobrým zpracováním. A právě takové u nás spolehlivě najdete. Z pestrého sortimentu náušnic pro novorozence, kojence i batolata a starší děti, jistě vyberete ty, které budou mít sentimentální význam po mnoho let.

Krásné zlaté náušnice pro vaše miminko.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat