Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva, kterou musít mít! -15 % na vše! ❤️

Náušnice pro miminka a novorozence

Je jedno, jestli vaší princezně dopřejete první náušnice už v porodnici, či vyčkáte déle. Nákup náušnic pro miminko je speciální okamžik. Vždyť je to úplně první šperk! Zlaté náušničky pro nejmenší jsou dobrou volbou. Jemná dětská ouška vyžadují náušnice z těch nejlepších materiálů. Pak už je jen na vás, zda sáhnete po tradičních kroužcích, nebo vyberete třeba pecky s veselým dětským motivem.

První šperk, který vám vydrží. Investujte do kvalitních náušnic pro miminko.

Náušnice pro miminko jsou prvním šperkem nejedné malé slečny. A i když si často maminky myslí, že první náušničky miminku vydrží jen chvilku, opak je pravdou. Náušnice vašemu děťátku vydrží od novorozence, přes kojenecký věk až do dětství. Proto je vhodné investovat do kvalitních náušnic pro miminko ze zlata a s dobrým zpracováním. A právě takové u nás spolehlivě najdete. Z pestrého sortimentu náušnic pro novorozence, kojence i batolata a starší děti, jistě vyberete ty, které budou mít sentimentální význam po mnoho let.

Krásné zlaté náušnice pro vaše miminko.
 • První šperk v životě. Pořiďte pro miminko kvalitní zlaté náušnice!

  Když se do rodiny narodí novorozenec, tak maminky, babičky, tety či kamarádky hned přemýšlejí, jaké zlaté náušničky by právě jejich miminku pořídily. Ať už vybíráte zlaté náušnice pro novorozence či starší dítě, vždy dbejte na kvalitní zpracování a materiál. Jen tak vám tento významný životní šperk bude dělat radost a dost možná zůstane v rodině jako památka pro další generace.

 • Moderní a jemné. To jsou dětské náušnice z bílého zlata.

  Ačkoliv za klasiku všech klasik se považují zlaté náušnice, ani s bílým zlatem neuděláte při výběru náušnic pro miminko chybu. Obzvlášť, pokud hledáte zářivé, moderní a zároveň překrásné dětské náušnice, které budou vaší malé holčičce slušet. Bílé zlato připomíná vzhledem stříbro, ale pro jemná dětská ouška je tento materiál mnohem vhodnější. Na rozdíl od stříbra totiž náušnice z bílého zlata nečernají a jsou velmi odolné.

 • Pohodlná klasika značící nekonečnou lásku. Náušnice kroužky pro miminka i větší děti.

  Víte, že kruhové náušnice nejen pro miminka symbolizují kromě nekonečna také sílu a stabilitu? Není divu, že zdobily už ženy a dívky v dávné historii. I v moderní době jsou kruhové náušnice oblíbené pro miminka - od novorozence, kojence až po batolata. Výhodou zlatých kroužků pro miminka je bezpečné zapínání i pohodlí při nošení. Obzvlášť při spánku - oblíbené činnosti miminek.

 • Buďte jako jedna duše se společnými náušnicemi pro miminko i maminku.

  Chcete pro sebe a svou dcerku něco speciálního? Pak by vám určitě neměla utéct naše sekce náušnicových setů maminka a dcera. Právě tam totiž najdete dvojice náušnic vhodných pro miminka, ale i jejich maminky. Díky těmto překrásným setům zlatých náušnic budete s vaší malou princeznou vždy na jedné vlně.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat