Nová kolekce náušniček ❄ Ideální dárek pro princeznu z ledového království ☃️ Prohlédnout

Vánoce s Danfil Kids Jewellery

Vánoce s Danfil Kids Jewellery

Sněhová vločka je symbolem zimy a vánočních svátků. Co by se však stalo, kdyby se ze sněhové vločky stala vločka zlatá? Ptáte se jak? Inu. Štědrovečerní noc je noc plná kouzel a splněných přání.

Nová kolekce sněhových vloček

Každá sněhová vločka je originální a představuje božskou krásu. My jsme sněhové vločce vdechli život a přeměnili ji v nádherné blýskavé náušničky a přívěsky. Rozzáří tvářičku malé holčičce a zůstane kouzelnou rodinou památkou, kterou jednou předá i svojí dcerce. Staňte se i vy součástí našeho vánočního příběhu o magické vločce, ze kterého vám každý týden na Facebooku a Instagramu kousek odkryjeme. Sledujte naše sítě a kouzlo letošních Vánoc doslova ucítíte.

Kolekce šperků Láska, víra, naděje pro maminky

Ani maminky nemohou přijít na Vánoce zkrátka, přichází tedy horká novinka v kolekci Danfil, a tou je kombinovaný náhrdelník. Tři přívěsky ve tvaru srdce, křížku a kotvičky jsou pro všechny z vás, pro které byl letošní rok náročnější než léta předchozí a přesto jste si zachovaly úsměv na rtech.

Víc než kdy jindy se nyní navracíme k víře, kterou představuje křížek, který není zdaleka jen symbolem křesťanství. Kotva už od dob zkušených námořníků představuje naději na nalezení bezpečného přístavu a návratu domů. A co je důležitějšího než naši blízcí? Rodinu a přátele, na které se můžeme kdykoliv obrátit, jsme promítli do symbolu srdce.

Prohlédnout přívěsky pro maminky

Nejprodávanější náušničky

Mrkněte na všechny náušnice

Nejprodávanější přívěsky

Mrkněte na všechny přívěsky

Rozkvěťte i v zimě

Barevná duha prosvítí i ten nejtemnější zimní den. Inspirujte se oblíbenou kolekcí duhových náušniček, které se okamžitě staly naším bestsellerem. Brizurové zapínání je vhodné jako první pro miminka a barvy navíc budou krásně ladit s jakýmkoliv oblečkem, který zrovna vyberete.

Chci vidět duhové náušničky

S výběrem toho správného šperku, velikostí apod. vám rádi pomůžeme, stačí nám zavolat na zákaznickou linku 485 110 116 nebo nás kontaktovat pomocí e-mailu info@danfil.cz či online chatu v pravém dolním rohu našich stránek.