Přeskočit navigaci

Visací náušnice

Visací náušnice. To je doplněk, který by vám doma neměl chybět, Obzvlášť pokud hledáte šperk, který vám krásně prodlouží a zdůrazní obličej. Hodí se k rozpuštěným i sepnutým vlasům a skvěle doplní kterýkoliv outfit. Vybrat můžete různé varianty náušnic, s kamínky, bez nich nebo různé tvary a druhy zapínání.

Trendy zlaté visací náušnice pro každou ženu

Zlaté náušnice, to je klasika, se kterou nemůžete šlápnout vedle. Vybrat můžete žluté, bílé nebo třeba růžové zlato. Pokud navíc hledáte náušnice, které zdůrazní váš styl, zvolte visací náušnice. Jedná se o výraznější doplněk, díky kterému váš obličej prokoukne a viditelně se zúží. Perfektně sedí ženám s kulaťějším obličejem, ale určitě je vyzkoušejte, pokud máte srdcovitý tvar obličeje. Vybírejte ty pravé visací náušnice na našem e-shopu ze spousty druhů.

Visací náušnice. Šperk, kterým zaujmete.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat