Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Zlaté náušnice pecky

Hledáte náušnice, které podtrhnou vaši krásu, ale zároveň budou decentní a stylové? Pak jsou pecky ty pravé náušnice pro vás. Z bílého, žlutého i růžového zlata. Záleží jen na vašich preferencích.

To je tedy pecka! A zlatá!

Když o něčem říkáme, že je to pecka, máme na mysli, že je to opravdu dobré. A to pecky z bílého zlata opravdu jsou. Tyto náušnice mají mnoho výhod. Díky jejich tvaru třeba nehrozí, že se vám zapletou do vlasů. Jednoduchost pecek je řadí k perfektním doplňkům nejen pro koktejlky, ale i kostýmek. Sáhnete po peckách s kamínky, z bílého, žlutého či růžového zlata? Nebo svou šperkovnici obohatíte několika kousky?

Sexy, veselé, elegantní i nenápadně rafinované. Náušnice pecky z bílého zlata mají mnoho stylů.
 • Rozzařte svůj obličej s peckami s kamínky

  Možná si říkáte, že tak drobné náušnice, jako jsou pecky, každý hravě přehlédne. Ale nemusí to tak být! Právě pecky s diamanty, zirkony či brilianty mohou být decentním náznakem luxusu v každodenním životě. Náušnice pecky s drahými kameny dodají vašemu obličeji jiskru, ale zároveň jsou jemné a nepůsobí přehnaně. Diamantové pecky jsou navíc dokonalým dárkem pro ženu v každém věku!

 • Moderní a nadčasové. Náušnice pecky z bílého zlata

  Náušnice jsou šperkem, který je škoda opomíjet. Ačkoliv patří mezi menší kousky, mají velkou moc přitáhnout pozornost přesně tam, kde je to potřeba. Pokud ale hledáte spíš malé náušnice, pak jsou pecky tou správnou volbou. Pecky z bílého zlata jsou navíc elegantní a stylové. Náušnice z bílého zlata patří mezi oblíbené doplňky a to nejen díky jejich vzhledu, ale také kvalitě. Oproti stříbrným náušnicím vás překvapí svou výdrží i odolností proti poškrábání.

 • Jen pecky z růžového zlata to mohou být?

  I když bílé zlato má mnoho výhod, pecky z růžového zlata jsou perfektní volbu pro romantický look. Náušnice z růžového zlata sice nejsou tak známé, ale o to větší parádu s nimi uděláte. Náušnice z růžového zlata navíc zdůrazní vaše tváře a jemně rozzáří váš obličej. Ale pokud vás láká spíš klasika, určitě se podívejte na náušnice pecky z žlutého zlata. To je prostě druh šperku, který nestárne.

 • Pro malé i velké. Pecky sluší každému věku

  Pokud hledáte dětské náušničky pro dcerku, pecky patří mezi populární druh náušnic pro malé holčičky. Snadno se nasazují i mění (pokud máte malou parádnici a více druhů), jsou dostupné v mnoha tvarech i barvách. Zkrátka pro každou slečnu i ženu něco. Náušnice pecky jsou vhodné jak pro děti, tak dospělé.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat