Přeskočit navigaci

Žhavá letní sleva kterou musíte mít! -15 % na vše! ❤️

Náušnice kruhy

Kruhové náušnice jsou symbolem spojení a dokonalosti. S jejich jednoduchým, ale stylovým designem se stanete středem pozornosti a budete se cítit sebevědomě. Nasadit je můžete klidně samotné, vyniknou však také v kombinaci s dalšími klenoty z vaší šperkovnice.

Spojení zlatých kruhových náušnic a briliantů podtrhne vaši krásu

Nadčasový design zlatých náušnic ve tvaru kruhu je tím pravým pro celoroční nošení. Kombinovat je můžete s různými outfity i dalšími šperky, díky čemuž se mohou kruhové náušnice stát vaším novým oblíbeným doplňkem. Brilianty navíc zlatým náušnicím dodají to pravé kouzlo a šmrnc, který nejen vás velmi příjemně překvapí.

Náušnice ve tvaru kruhu - kvalitní materiál a originální design
 • Připravte se na dokonalou rovnováhu

  Kruhové náušnice jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá vyvážený styl. Náušnice kruhy svým tvarem pomohou zvýraznit vaši krásu a zároveň se při jejich nošení budete cítit pohodlně. Pokud chcete vypadat dobře a zůstat v souladu s vaším jedinečným stylem, pak jsou tyto kruhové náušnice tou pravou volbou pro vás.

 • Nebojte se kombinace s barevnými drahokamy

  V případě, že hledáte náušnice, které přidají k vašemu vzhledu důležitý prvek stylu, tak kruhové náušnice s barevnými kameny jsou ideální volbou jako nový přírůstek do vaší šperkovnice. Buďte odvážní a zkuste něco nového - náušnice s opálem, granátové náušnice, smaragdové náušnice nebo jakékoliv jiné náušnice s kamínkem rozveselí den vám, ale i ostatním.

 • Kruhové náušnice jsou jako slunce

  Kruhové náušnice dokážou rozzářit váš den a dodat vám potřebnou energii. Pokud hledáte svěží a jiskřivý styl, náušnice ve tvaru kruhu splní vaše očekávání. To vše nejen ve variantě žlutého zlata, náušnice kruhy vyrábíme také z bílého či růžového zlata a právě tyto barevné kombinace dodají šperkům potřebnou eleganci a specifický kontrast, na vašem uchu tak krásně vyniknou.

 • Různé styly pro různé příležitosti

  Mezi dva nejoblíbenější styly kruhových náušnic patří bezpochyby kreole a huggies. Kreole jsou tradiční kruhové náušnice, které jsou populární především pro svou jednoduchost a eleganci. Naopak huggies patří mezi modernější verze náušnic kruhového tvaru. Ucho, jak už vyplývá z názvu, v podstatě objímají a náušnice tak drží na jednom místě.

Často kladené dotazy

Projekt "Brand Building pro Danfil Showroom”, f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 461000036, zaměřený na kombinaci digitálního marketingu a osobního přístupu kamenné pobočky a je financován Evropskou unií z Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery, výzva č. 461, Kreativní vouchery II.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat