Přeskočit navigaci

❤️ NYNÍ PROBÍHAJÍ SLEVY 15 % NA VŠE, NENECHTE SI JE UJÍT! ❤️

Zlaté kruhové náušnice

Náušnice kruhy rozhodně patří do každé šperkovnice. Ať už zvolíte menší zlaté kroužky, které jen jemně zdůrazní váš obličej, nebo vás lákají spíš výrazné zlaté kruhy, u nás si určitě vyberete. Nabízíme kruhy z bílého i žlutého, malé o průměru 4-5 cm, ale i větší či s kamínky. Zkrátka pro každou dámu přesně takové, které hledá. Sháníte náušnice i pro svoji dcerku? Podívejte se na sety náušnic pro maminku a dceru.

Náušnice, které obstály zkoušku času. Zlaté kroužky nikdy nezklamou

Zlaté kruhy jsou náušnice, které se nosily už v dávné historii. A jak vidíte, obstály a stále jsou trendy. Nás na nich baví všestrannost a univerzální využití. Skvěle se hodí ke kostýmku, ale i večerním šatům. Různé velikosti zase uchvátí různé ženy. Extravagantní styl podtrhnou zlaté kruhové náušnice s větším průměrem, jemný kancelářský outfit zase doplní drobné kroužky ze zlata. Prostě šperk, který patří do základní výbavy každé ženy.

O kruhových náušnicích se říká, že vyjadřují rovnováhu a balanc. My říkáme, že jednoduše sluší každé ženě.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat