Přeskočit navigaci

Kruhové náušnice

Mohou být malé a decentní, nebo klidně výrazně velké. Náušnice kruhy symbolizují vnitřní sílu a jednotu. A taky skvěle doplní nejen pracovní kostým, ale také večerní róbu či ležérní outfit na volný čas. Kruhové náušnice jsou prostě všestranné a hodí se každé ženě. Jejich kruhový tvar pomáhá doplnit symetrii obličeje, takže se s nimi rozhodně nespletete. Navíc můžete vybírat z mnoha stylů. Ať už vás lákají kroužky z bílého či žlutého zlata, malé, nebo naopak výrazné. Záleží jen na vás, které doplní váš styl nejlépe.

Náušnice kruhy vám dodají styl a balanc při každé příležitosti

Asi málokteré náušnice se mohou pyšnit takovou všestranností jako právě kroužky. Skvěle se totiž hodí jak k formálnímu oblečení, večerním šatům i na každodenní nošení. Zlaté kroužky mohou být drobné, tak že jen jemně zdůrazní linii krku, ale také výrazné, díky kterým vás nikdo nepřehlédne. Záleží jen na vaší náladě. Kroužky patří mezi nejstarší šperky. Dá se tedy říct, že nikdy nevyjdou z módy, bez ohledu na situaci. Jen těžko budete hledat šperk, který vyjadřuje tolik elegance a rovnováhy, jako právě zlaté kruhové náušnice.

Náušnice kroužky jsou symbolem jednoty a síly. Doplňte je do své šperkovnice i vy.

Často kladené dotazy

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat