Přeskočit navigaci
Využijte jedinečné akce Black Friday

Využijte jedinečné akce Black Friday

Od pátku 26.11. do pondělí 29.11. 2021 na vás čekají největší slevy na šperky za celý rok. Nakupte briliantový šperk a darujte oslnivý dárek se slevou až ve výši 50%.

Black Friday 2021 již skončil

Náušnice

Peckové, visací, kruhy, výrazné s barevnými kameny nebo jen jednoduché diamantové? Je jich tolik, až se z toho člověku točí hlava. Prohlédněte si zaručený výběr náušnic, se kterými pod stromečkem nešlápnete vedle.

Prohlédnout náušnice v akci

Přívěsky

Přívěsek jako talisman nebo módní doplněk potěší každou ženu, která se ráda zdobí. Vybírejte z náhrdelníků s napevno navlečeným řetízkem nebo rozšiřte sbírku přívěsků, pokud řetízek nositelka už doma má.

Prohlédnout přívěsky v akci

Nakupte bez obav své dárky s dostatečným předstihem. Případné vrácení či výměnu šperků prodlužujeme do 31.1.2022. Vztahuje se i na vrácení peněz*.

* Uvedené ceny jsou platné pouze po dobu trvání slevové akce. Šperky zakoupené ve slevové akci bude možné vyměnit nebo vrátit v prodloužené době do 31.1.2022, nebude se na ně však již vztahovat zlevněná cena. Případný doplatek bude možné uhradit ve formě dobírky nebo platbou bankovním převodem.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat